Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mik a veszélyesállat-engedély...

Mik a veszélyesállat-engedély beszerzésének a lépései Boa constrictor tartása előtt?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy nem érdemes előre megépíteni a terráriumot, mert ha nem adnak engedélyt, akkor hiába költöttem pénzt a berendezésre. Márpedig az engedélyt csak akkor kaphatom meg, ha be tudom mutatni, hol tartanám a kígyót, nem?

Részletesen érdekelne az eljárás rendje.


2010. jún. 16. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legbiztosabb, ha az engedélyezést végző hatóságnál érdeklődsz, akkor tuti korrekt választ kapsz.
2010. jún. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Google: "veszélyes állat tartási engedély" és tádááám: kiadja a törvény szövegét, és még egyéb tudnivalókra mutató linkeket. Szemezgess közülük. :)
2010. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
_Sajnos nem fogod megkapni. Iszonyú rossz a törvény gyakorlatilag nem lehet neki megfelelni. Már ott kezdődnek a gondok, hogy 2 éves foglalkozás szerűen végzet gyakorlatot kéne igazolnod kígyók közt. Ezt meg ugye max akkor tudsz ha elmész dolgozni az állatkertbe. Úgyhogy nem akarlak elkeseríteni, de szerintem meg se próbáld. Ettől függetlenül szerintem nyugodtan tarthatsz óriás kígyót, csak akkor lehet gond ha valaki feljelent.
2010. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Vagyis szerezzem be, és bízzak a szomszéd jóindulatában. (Egyébként értek a kígyókhoz, tanulmányaim is kapcsolódnak hozzá, munkatapasztalatom viszont nincs.)
2010. jún. 25. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!