Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol tudok venni olyan terráriu...

Hol tudok venni olyan terráriumot amiben elfér egy-két varánusz?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy varánuszt venni és olyan terráriumot keresek neki amiben kényelmesen elfér.Maga az állat olyan 80cm hosszú.Valami olyanra gondoltam hogy a padlótól a plafonig ér.Ha valaki tudna ilyet akkor mondja el.
2018. okt. 31. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért terrárium? Miért nem keritesz el egy szobareszt? Minek neked varanusz?
2018. okt. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék elkeríteni mert akkor teljesen át kellene rendezni a házat.Nagyon szeretnék varánuszt (azt nem tudom hogy miért) egyszerűen csak szeretnék mert nekem tetszenek az ilyen állatok (ez olyan kérdés volt mint ha megkérdezel valakit hogy miért szeretne kutyát) ő is csak azt mondná hogy azért mert cuki
2018. okt. 31. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
ekkorát már nem igazan éri meg venni, nem is hiszem, hogy gyártanak, max megrendelésre, de elég drága lenne. Jobban jársz ha fából és furnérból csinálsz valamit.
2018. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Endr 72 válasza:
A boltban ahol veszed a varánuszt,biztosan tudnak ebben segíteni..
2018. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!