Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol lehet kapni telepes...

Hol lehet kapni telepes agámát, és menyiért?

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. egy huszasba kerül, de néha tízezerért is találsz! jofogas.hu-n szét lehet nézni, még ha Pesten is, de biztosan találsz. Az én szakállas agámáim is onnan vannak, egy fiatal nőtől vettem őket. elhozta a gyíkokat nekem a nő taxival, én meg átvettem és kifizetem.
2019. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van telepesagim ő jelenleg 4 éves, mert 1évesen vettem. őt szolnokrólhoztuk, és cuki lehet okáját vakarni, szelíd kézből eszik. Egy hím, szép színes. Rainbow-nak neveztük el(angolul annyit tesz, szivárvány).
2019. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de nézz utána az interneten v könyvekbe, mert az uvlámpa amit cserélni kell évente félvente, mikor hogy(minőség függvénye a csere gyakorisága), az nem lesz kétforint, tegyél félre pénzt rá, én isúgy szoktam
2019. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Telepes agámát csak telepről!!!!
2020. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!