Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet probléma abból, ha...

Lehet probléma abból, ha terráriumba való követ rakunk be a vízi teknősnek?

Figyelt kérdés
Egy pézsmateknősről lenne szó, mivel az előző akváriumot kinőtte(vele együtt a barlangot is ahova el tudott bújni), egy nagyobbra váltottunk. Az új barlangja elvileg terráriumba készült viszont az eladó nő azt mondta nyugodtan vigyem. Eddig nem is lenne baj vele, csakhogy a vize folyamatosan nyálkásodik és buborékosodik(2-3 nap alatt), mivel kint eszik és ürít attól nem lehet hogy esetleg bomlásnak indul a vízben. Beteg is volt az új akvárium beszerzése óta,de a kezelés hatására sokkal jobban lett. (Gomba volt a szekletmintaban), viszont ma észrevettem hogy harapdálja is a barlangot és “visszaesett a betegségbe”...azaz vörös a szája és nehezen veszi a levegőt. Lehet esetleg a díszletnek köze a fent említett problémákhoz?

2019. márc. 12. 16:43
 1/3 anonim válasza:
Szerintem lehet hozzá köze. Mivel terráriumba való valószínűleg ,,reagált a vízzel" szóval talán jobb lenne ha kivennéd.
2019. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem lehet hozzá köze. Mivel terráriumba való valószínűleg ,,reagált a vízzel" szóval talán jobb lenne ha kivennéd.

Nekünk is pézsma teknősünk van és ő is kinőtte a búvóhelyét de megvan anélkül is (persze ha van bent neki pl. mű növény, kövek). Inkább mint hogy beteg legyen...

2019. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocsánat az első monda kétszer lett... :D
2019. márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!