Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kötelező a lámpa és a vízszűrő?

Kötelező a lámpa és a vízszűrő?

Figyelt kérdés

Van lassan egy éve van két teknősöm (Kínai csíkos, Tarajos), nyáron nem volt melegítőjük, se lámpa.

Rákerestem itt gyakorin a teknősökre, nagyon sok lámpás kérdést láttam, megijedtem hisz nekem nincs, sőt szűrőm se?!

Ez baj?



( Télen gyakran takarítom 1-2 naponta mert hamar koszolódik a víz. Nyáron ritkábban. )


2019. márc. 13. 22:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Az állatboltos azt mondta nem kötelező a szűrő, de nagyon sok videóban látom hogy tele töltik az akváriumot én pedig nem. A szigetet kötelezőnek tartom, a Kínai szeret napozni de a Tarajos inkább vízben van, tudom hogy víziteknős de ez így???
2019. márc. 13. 22:29
 2/9 A kérdező kommentje:
Félek hogy elpusztulnak, pedig szeretem őket.
2019. márc. 13. 22:30
 3/9 A kérdező kommentje:
(bocsánat a hibákért, siettem:D)
2019. márc. 13. 22:34
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Teknos hideg veru allat, ha nincs lampad akor ez allatkinzas, 2 ev bortont is kaphatsz erte. En annyit adnek neked.
2019. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem árt ha van. Szerezz be egyet, úgy a jó.
2019. márc. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nem árt ha van, hanem KELL! A teknős hüllő, az életét tkp. a nap és a napsütés határozza meg. Nem egy lámpa kell, hanem kettő: az egyik a nap hőjét helyettesíti (melegítő izző), a másik pedig a fényét (UVB). Ezeket a napozó fölé kell elhelyezni. Az a baj, hogy most mindent rosszul csinálsz, nem jó a kicsi víz, SOK víz kellene nekik külső szűrővel! Ők azt a vizet isszák amibe ürítenek, gondolj bele... Hogyne kellene az a szűrő...
2019. márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Well anyámon meg apám miatt fognak elpusztulni, azt mondják hogy nem kötelező és semmi bajuk nem lesz szóval nem hiszem hogy sokáig fognak élni a jószágaim:D
2019. márc. 15. 15:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem is engedik hogy vegyek pedig van elég pénzem rá, 14 vagyok, tudok gondoskodni róluk de úgy, hogy b-sznak az egészségükkel kapcsolatos dolgokra, megnehezítik a dolgom🤪🤘
2019. márc. 15. 16:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyira bírom hogy az ilyen idióta felelőtlen emberek miatt szenved többezer állat... Ez a szüleid, és a te hibád is. Ha ALAPOSAN utánanéztetek volna a dolgoknak, hogy hogyan kell tartani az adott állatot, akkor most normális körülmények között élhetne. GRATULÁLOK az idióta szüleidnek, akik totálisan tesznek egy ártatlan állat életére...
2019. márc. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!