Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 1 hete születtek kishörcsögeim...

1 hete születtek kishörcsögeim és már kimásztak az anyjuktól már rágcsálni is rágcsálnának. Ilyenkor már vissza lehet tenni az apát és meg lehet simogatni őket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
én még várnék vele,nekem 2 hónaposak voltak a kicsik és megölte őket az apa...:S
2010. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tesóméknál a két szülő együtt nevelte fel őket. Az apa rágott nekik répát, és vitte nekik. :)

Viszont itt az anya ölte őket. Ha eddig nem volt bent az apa,ne is rakd vissza. Egy idő után úgyis külön kell választani a piciket az anyjuktól is.

Simizni sem ajánlom még.

2010. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az anya az apával szült, már mint nem választottad őket ketté.. akkor együtt lehetnek nem bántsák egymást. A kicsiket akkor foghatod meg ha már szőrösek, ha nem azok csak kisrózsaszín feketeszemű "csúnyaságok" akkor ne, mert ha megfogod megérzi rajta az anya és megeszi őket! (Én jártam így, tapasztalat). Azt hozzá teszem ha eddig az apa nem volt velük.. ezentúl se.. csak ha majd elválasztottad a kicsiket az anyuktól. Nekem egyszer volt, hogy 13 is volt egyszerre akkor született kicsikkel, előző születésből maradt kicsik, meg a két szülő, mondjuk külön-külön tartottam őket.. dee a vége ennek úgy is az lesz.. hogy a nőstény felfalja a hím hörcsögödet... nem tudom mennyi idősek, de félévtől többet nem bírnak ki egütt úgy se. Ezt csak úgy közlöm veled. A kicsiket ha szőrösek, simogasd fogd a kezedbe, mer ha nem vadak lesznek, gyorsak kiszaladnak a kezedből, megharapnak stb.! Ha ketrec van nekik akkor vigyázz mert kiférnek a rács között.. én ismét így jártam :)
2010. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már szétválasztottad őket,akkor már ne is tedd őket egy helyre,mert verekedni fognak!
2010. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!