Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 2 hörcsögöm, és van, hogy...

Van 2 hörcsögöm, és van, hogy verekednek, tegnap nagyon elajult a dolog, és az eggyik megharapta a másikat, vérzett szegénykémnek, ma megnéztem a sebet egy kicsi sérülés, nem veszélyes, de nem akarom, hogy megsérüljenek egy kicsitse. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom ugyanolyan neműek.

Válaszd szét őket!

2010. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mindenképpen külön kell őket tenni, mert megölhetik egymást. ha hirtelen nem tudsz beszerezni valami akváriumot, akkor tedd bele az egyiket addig valami jó erős dobozba, vagy rajzdobozba, vagy keress valamit, amiből nem mászik ki. alá forgács, wcpapírguriga egy kis tál abba kaja meg vízpótlóként lehet répát stb. és kész.


DE MINDENKÉPP TEDD KÜLÖN ŐKET!!!


lehet rosszúl fogod érezni majd magad, hogy de így magányosak, de hidd el, hogy nem. :) nekem is múltkor bántotta a hugim hörcsöge az enyimet, és külön tettem. rossz érzés volt, de már él és virul. :)

2010. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nemfogadja el a nőstény a másik betolakodót
2010. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
főleg ha azonos nemüek
2010. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyébként aranyos a hörcsög szerintem
2010. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
örülök hogy hasznos volt)
2010. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ngayon szépen köszönöm a válaszokat, mindenki válasza hasznos volt :) Testvérek, és gondoltuk, hogy nem lessz probléma, de mégis... sajnálom, de ez van
2010. júl. 17. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!