Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha egyneműek az baj? (bővebben...

Ha egyneműek az baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na szóval az van,hogy vettem egy nyuszit.Az állatkereskedésben azt mondták hogy fiú.Aztán unokatesóm is kapott nyulat ők lányt vettem mert akkor még úgy tudtuk a miénk fiú.Később viszont átjött a nagypapám(ért a nyulakhoz) és ő azt mondta lány.Az lenne a kérdés hogy ha összeengedjük a két nyuszit összefognak verekedni vagy valami ilyesmi.Csakhogy együtt játszanak.De ha sérülést okozhatnak egymásnak akkor persze nem engedem őket össze.Csak nem tudom hogy ez csak két hím nyúlra vagy a nőstényekre is vonatkozik ez hogy összeverekednek.Segítseteek !
2010. júl. 17. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az a baj,hopgy amint ivarírtettek lesznek a fiú geyfolytában mászni fog a lányra,az pedig ha még nincs olyan periódusban,hogy fogadja a bak nyulat,akkor támadni fog,ethát össze fognak verekedni.


Javasolom,hogy legalább a lányt,de jobb ,ha mindekttőt vidd el ivartalítani,ahova a miénket visszük panzióba ott is együtt van fiú.lány,meg fiú-fiú is ,persze az összes ivartalantott,mert csak úgy lehet úket együtt tartani.


az enyém is ivartalanítva lett,nagyon jól viselik nyugi.

2010. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de ez két lány nyúl.Azok is összeverekednek?
2010. júl. 18. 09:10
 3/4 Toppancs ***** válasza:
A fiú nyuszik nem bántják egymást, a lányok se feltétlenül de ők sokkal hajlamosabbak a verekedésre, főleg ha anya nyuszik. FIGYELJÉTEK MEG HOGY VISELKEDNEK EGYMÁSSAL!!
2010. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ma levittük őket együtt és nem bántották egymást.Csak másztak egymásra szóval szerintem az egyik fiú.
2010. júl. 19. 20:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!