Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktatható rá a...

Hogyan szoktatható rá a tengerimalac a vízivásra?

Figyelt kérdés
Az én tengerimalackám nagyon szeret enni, főleg uborkát és salátát, viszont sok helyen azt ajánlották hogy főleg ilyen melegben kell neki adni friss vizet. Én raktam az etető tálkjájába vizet de nem tudott vele mit kezdeni, csak nézegette, szagolgatta majd odébb ált. Így nem hiszem hogy önitatóból is inna. Mi erre a megoldás? Önitatója nincs.
2010. júl. 17. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki egy önitatót,hátha abból mégis inna:)
2010. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Igen, az önitató a megoldás.

Az enyém az önitatóból iszik csak. Mikor kinn van a pléden futkosni néha teszek egy kis tálkába vizet, de az nem kell neki.

Az önitató azért is jó, mert télen-nyáron iszik a malac, szóval mindig kell neki friss víz.

2010. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen vegyél neki önitatót,az enyém rögtön tudta,hogy mit kell vele csinálni,pedig előtte nem ilyenből ittak=) Télen nyáron kell nekik víz,ezt ne felejtsd el,főleg ebben a melegben nem elég neki az uborka,salátát meg különben se ehet túl sűrűn,max havonta egyszer kétszer.
2010. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor tehát a víz nem puffasztja fel?
2010. júl. 18. 09:21
 5/6 Toppancs ***** válasza:
Az önitató nem feltétlenül megoldás. Sok rágcsáló nem szeret vizet inni mert nincs hozzá szoktatva. MI a hörcsögünknek almát adunk, abból ugyan olyan sok folyadékot nyerhet mint a vízből. minden nap 2-3x adjatok neki egy szelet almát. A NYUSZINKNAK VIZET ADUNK, MERT MÁR KISKORÁBAN HOZZÁ LETT SZOKTATVA. próbáljátok meg az almát:))
2010. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óh próbáltuk az almát de sajnos nem tartozik a malacka "kedvelt" kajái közé :D sajnos:(
2010. júl. 18. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!