Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A höri ihat cukrosvizet?

A höri ihat cukrosvizet?

Figyelt kérdés
Dzsungáriai törpehörire gondolok.Olvastam egy oldalon,hogy elvileg imádják,de nem vagyok benne biztos és nem akarom,hogy baja legyen a kishörijeimnek.Lehet nekik cukros vizet adni?
2019. nov. 10. 20:41
 1/4 anonim válasza:
48%

Üdv!

Szerintem nen kéne neki adnod, a hörcsögök mindent szeretnek ami édes nem kell a cukoros víz inkább adj neki gyümölcsöket, ha valami édessel szeretnéd meglepni.

2019. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A természetben nem hiszem, hogy hozzájut, nincsen rá szüksége.
2019. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Amelyik oldalon ilyen marhaságokat olvasol, azt az oldalt inkább ne olvasd... A dzsungik a vadonban nem találkoznak cukros élelemmel. Pont emiatt gyümölcsöt is csak ritkán szabad adni nekik, mert cukorbetegek lehetnek. Semmiképp se adj neki cukros vizet. Nyilván meginná, mert édes és finom. De egyáltalán nem való neki, ártalmas. Rövidke élete van. Ne rövidítsd le még jobban.
2019. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát oké,akkor nem kapnak.

Zöldséget azt sokat kapnak,gyümölcsöt nem annyira.

2019. nov. 11. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!