Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan rendelhetnék a nyulamna...

Honnan rendelhetnék a nyulamnak szénát?

Figyelt kérdés
A réti szénát nem hajlandó megenni, csak a lucernát. Próbáltam átszoktatni, de nagyon erősen sztrájkolt ellene. És mostanában elég fura az itt kapható lucernaszéna. Nem is zöld, hanem ilyen sárgás barnásabb, tele van búzakalász szerű növényekkel meg néha elszáradt mohával, és most vettem észre hogy már ezt sem eszi. A városban csak egy helyen kapható lucernaszéna, szóval más lehetőségem nem maradt. Honnan tudnék rendelni neki szénát? Lehetőleg utánvételes helyet szeretnék. (fressnapf oldalán nem találtam lucernaszénát)

#nyúl #széna #lucernaszéna
2019. dec. 23. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A lucerna csak csemege! Tilos állandóan azzal etetni, mert hízlal!
2019. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lucernaszénát ne vegyél!! Nagyon súlyos vesegondot fog okozni! Legyél vele drasztikus, ne adj neki egyáltalán lucernát, csak rendes szénát, még táp se legyen előtte. Csak széna és víz. A szénába tegyél gyógynövényeket, pl bazsalikom, pitypang, fűzfalevél, rózsaszirom. Ha éhes meg fogja enni, de a lucernát hanyagold teljesen, rettenetes függőséget okoz, mint azt már most is láthatod. Én a mülleres szénára esküszöm, gyönyörű és olcsó, a nyuszik is imádják. És ami még fontosabb: nincsen benne lucerna :)
2019. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már lassan 3 éve kapja a lucernaszénát, másra nem is hajlandó ránézni:/ egy hétig próbáltam rászoktatni a rétire, de egyszerűen nem ette. Pár nap után inni se volt hajlandó, csak gubbasztott egy helyben egész nap. Kikaparta a tartóba és arra végezte a dolgát. Szörnyen makacs és önfejű, nem tudom hogy tudnám akkor másikra szoktatni:(
2019. dec. 26. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!