Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most viszem dokihoz a tengerim...

Most viszem dokihoz a tengerimalimat, drukkoljatok lécci!?

Figyelt kérdés

Szegény nem eszik nem iszok csak fekszik, nem mozdul:(:(:(

9 körül érek vissza szerintem,vagy később.drukkoljatok léccci:(:(Volt már ilyen a malitokkal?


2010. júl. 20. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy jobban legyenek.Nekem törpehöriim vannak de szerencsére még nemvolt ilyen az enyéimmel.úgyhogy sok sikert!=)
2010. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, szerencsére még nem volt ilyen. Biztos meggyógyul a kicsike, nagyon szurkolok, gondolok rád!!!!


Mennyi idős?

2010. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Toppancs ***** válasza:

Nagyon remélem hogy jobban lesz!!!!

Majd írd meg hogy mit mondott az orvos!!!!

2010. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyémmel nem volt még ilye gond!Remélem jobban lesz!
2010. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsi tegnap nem tudtam már visszajönni,nem voltam olyan lelkiállapotban: el kellett altatni...

Ő egy befogadott malacka volt,akit kiraktak minden cuccával az utcára, én meg hazahoztam.50 dkg volt, és a 80 a minimum,nagyon lefogyott, teljesen ki volt száradva, mondta a doki h alig bírja beleszúrni a tűt annyira kemény a bőre...valami vírusa is volt vagy micsoda ami legyengítette a szervezetét, és a foga is túl volt nőve,ezért nem tudott enni,inni:(:(

Sajnos már későn mentünk, de igyis csak csütörtök estére kaptam volna időpontot,úgy pofátlankodtam oda tegnap:/

Ja, és mikor ültünk a váróban és beszélgettem az egyik gazdival hát bakker elkezdett vonaglani meg fú nagyon rossz volt és elhagyta magát:S nagyon furán vette a levegőt is,azt hittem rögtön meghal,úgy hogy nem is látta a doki!!!Voltak bent nála de kijött az asszisztens, szóltam neki, a doki megnézte, de késő volt...inni azért láttam mikor hozzánk került,meg 1-2 kakit de utána már nem,meg enni se láttam...istenem,annyira édes volt...hosszúszörü fekete-fehér, egy éves körül saccoljuk.Tegnap este eltemettük a hugommal, mivel panelban lakunk így egy közelebbi eldugott helyre.Fél11 kor értünk haza, de megadtuk neki a végső tiszteletet.Ma kimegyek gyertyát gyújtani, nemérdekel ha kiröhögnek ezért,és mivel sötét volt, zseblámpával kellett világitanunk, nem tudtuk elég mélyre ásni a sírt,csak hogy épp beleférjen a doboz, hogyan tüntessem el a szagot, hogy nehogy macska vagy kóborkutya kiássa?

2010. júl. 21. 08:35
 6/8 Toppancs ***** válasza:

nekem már kér hörcsögöm is volt akik szép kort megéltek, és mind kettőt eltemettük a közelünkbe!(Mi is emeletes házban lakunk)

Nem fogja kiásni semmi, a mieinket sem ásta ki semmi bár mi dobozban temettük el!

Szerintem ha gyertyát gyújtotok akkor addig égjen amíg ti is ott vagytok, mert elvileg nem szabad nyilvános területre,területre (ha a közelben lakik valaki...) eltemetni!

Részvétem miatta!!!!!!!!!:*(

2010. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi..mi is dobozba tettük, ma visszamentem,körbeszórtam száraztáppal,hátha kihajt, bár nemhiszem.kivttem a gyertyát, de elfelejtettem meggyújtani,majd itthon,meg nyomtatok róla képeket,nemsok van, 4 nap alatt nemsokat lehet,mert csak addig lehetett velünk.Remélem mostmár az örök répa-sali-ubi mezőkön szaladgál és nagyon sokat eszik:)
2010. júl. 21. 21:42
 8/8 Toppancs ***** válasza:
Részvétem!:/
2010. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!