Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most akkor igaz vagy sem? :S

Most akkor igaz vagy sem? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy hörcsögöm. Azt mondják nagyon sokan hogy ne itassam, mert megdöglik..mások meg azt, hogy nem árt neki.

Most akkor jó vagy ártalmas neki?:S

Válaszotokat előre is köszönöm


2010. júl. 20. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Még kiszárad...,adjál neki inni sztem,főleg ilyen kánikulában!!Nem is értem ezt a kérdést!!
2010. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
nekem voltak hörcsögeim..de nem kaptak vizet..legfejebb néha néha pár cseppet de nem túloztam... ilyen melegbe meg annyi hogy árnyékos helyre rakd öket...
2010. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
A vízivás egyetlen állatnak sem árt. Adj neki inni nyugodtan.
2010. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Persze,hogy ihat.

Aki azt mondta,hogy nem nagy marhaságokat mondot...

2010. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden állatnak kell víz!Adj neki!
2010. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Toppancs ***** válasza:

ATTÓL FÜGG MIRE VAN SZOKTATVA!

A hörcsögöknek lehet vizet adni önitatóból, semmi baja nem lesz. De mi minden nap 2-3x egy szelet almát adunk, az ugyan olyan tökéletes folyadék pótló!!!!!!:)

2010. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hali :)


én hörimnek van vize önitatóból és soksok zöldet is kap és minő meglepő a zöld mellett az itatóból is sokat iszik. aki azt mondja h ne adj neki vizet nah annak se kéne adni ilyen melegben inni-.-' meglátjuk meddig húzza...

tényleg mondják hogy elég az amit a zölddel bevisz de pl én hörimnek sem...sztem adj neki vizet önitatóból ha nem kell neki nem fog inni belőle ha meg kell akkor annak biztos oka is van.

2010. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na most, ha normál paraszti ésszel belegondolsz, hogy ihat-e vizet egy szárazföldi állat(sőt inkább élőlény, hiszen a földi élet kialakulásához nélkülözhetetlen dologról van szó) akkor mi a válaszod?!

Miért pont a hörcsög lenne a kivétel!?

2010. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!