Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malac szelidítése,...

Tengeri malac szelidítése, hogyan?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vettem két 6 hetes hím malackát. Tesók. Nagyon, nagyon félősek, ijedősek. Ha közeledek a ketrec felé szana széjjel szaladnak szegények. Pedig halkan megyek, és beszélek hozzájuk. Próbáltam kézből etetni őket finomságokkal de úgy le vannak merevedve, hogy rá se néznek a kezemre. Megfogni nagyon nehéz őket, simizni sem nagyon engedik magukat. Egész nap a kis kuckójukban vannak, csak enni, inni jönnek ki, de CSAK akkor ha nem vagyok a szobában. Mennyi idő nagyjából mire kézből elfogadják a kaját, vagy legalább kimerészkednek ha a közelben vagyok? Annyira szeretném simogatni őket, de képtelenség. Mivel próbálkozhatnék még? Vagy hagyjam őket békén egy darabig? De akkor hogyan szoknak hozzám?!
2020. febr. 10. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Lassan nyílnak meg a malacok. Adj nekik minimum egy hetet és legyél türelmes. Tölts sok időt a közelükben hogy szokjanak.


Illetve a 2 egyidős hím nem volt jó ötlet. Hamarosan elég nagy balhék lesznek közöttük.

2020. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!