Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a gond? Hörcsög...

Mi lehet a gond? Hörcsög problémák

Figyelt kérdés
fiú hörcsögöm talán másfél éves lehet eddig alig ivott az itatóból, de az utóbbi 1 hétben nagyon sokat iszik belőle, pedig mindig adok friss almát neki, van hogy napi többször, feleslegesen aggódok, és én nem vettem eddig észre hogy ennyit iszik vagy ez valaminek a jele?
2010. júl. 26. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak törpehörcsögöm volt, nekik pedig egyáltalán nincs szükségük itatóra, szóval nem vagyok teljesen kompetens a kérdésben, de nem lehet, hogy a melegben ők is jobban megszomjaznak?

Amúgy nekem a logika azt diktálja, hogy inkább az lenne a rossz, ha nem iszik, hiszen akkor kiszáradhat, így meg maximum többet pisil.

2010. júl. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szilvike95 válasza:
Nekem is volt hörcsögöm, és nekünk ahogy nőtt, egyre többet ivott, lehet h a hörcsögödnek is ez a " gondja" most.. de a lényeg hogy semmi k betűs zöldséget ne kapjon, mert az nekik... méreg.... (lehet h tudtad, de gondoltam jobb ha leírom, mert ez fontos a hörcsögöknél)
2010. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen ezt tudtam, almát, répát, banánt, ezek kivételével nem adok neki más gyümölcsöt, heti 1 szer sajtot, sok hörim volt már, de ők annyira estik voltak, a mostani meg már délután 2-kor éber, lehet tényleg csak a meleg miatt van
2010. júl. 26. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt csak heti egyszer szabad nekik adni, mert cukorbetegek lehetnek, azért iszik annyit! Sokkal több zöldséget kell nekik adni, gyümölcsöt minimálisat.
2017. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!