Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek 2 tengerimalacnak...

Szerintetek 2 tengerimalacnak mekkora hely kell?

Figyelt kérdés
régóta van hörcsögöm, papagájom, és most gondolkodtam tengerimalacon, 2-t szeretnék, 2 nőstényt, de nem tudom hogy mekkora hely elegendő számukra
2010. júl. 26. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy 80x50 cm elég 2 malacnak. Nekem is akkora van, jól elférnek benne. De van már malid? Mert én tudok adni Győr közelében INGYEN!!!
2010. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még nincs malim, de én ajkai vagyok, szóval győr kicsit messze van
2010. júl. 26. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg 2 malacnak min.100x50-es ketrec kell.De ha naponta ki tudod engedni őket rohangálni,akkor elég egy 70x50-es vagy 80x50-es ketrec is:)
2010. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minimum 100x50-es, de akkor is heti egyszer-kétszer ki kell engedni rohangálni.
2010. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze kiengedem, mivel a szőnyegen nem tud mit megenni, mivel a földön semmi sincs, asztalok alá nemtud bebújni, kábelek nincsenek, akár aztis megtudom oldani hogy akkor vannak kint amikor akarnak, és ha megunják vissza mennek, mert 2 négyzetméternyi helyet is eltudok keríteni pluszba a ketrecen kívül, szal ha a ketrecet abba a pár négyzetméterbe rakom, akkor napközben kint lehetnek, mondjuk lehet azért törülközőket rakok le, ne a szőnyeget koszolják össze
2010. júl. 26. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!