Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vvadász görény elkaphatja a...

Vvadász görény elkaphatja a koronavírust? Féltem Bendegúzom nagyon

Figyelt kérdés
Bocsi A helesírásért telefonos vagyok

2020. ápr. 6. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem,nemtudja elkapni..
2020. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Erre szerintem egyenlőre senki nem fog tudni pontos választ adni.

Eddig ha jól értesültem egy kutya, és egy macska halt bele a koronavírusba, illetve több nagymacska is megfertőződött.


Szerintem, mivel egy kis rágcsálóról beszélünk, aki az életét egy ketrecben, szobában éli, nem nagy az esélye hogy megfertőződik, feltéve ha te is vigyázol magadra! Ne csak a kiskedvencre, hanem elsősorban magadra vigyázz, és úgy biztosan nem lesz honnan elkapnia!

2020. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Kedves utolsó!látszik hogy nqgyon értesz hozzá,lerágcsálózol egy ragadozót...barom🤦‍♀️
2020. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaphatják el elvileg, de a sima influenzát viszont igen. Így ha felső légúti megbetegedést észlelsz magadon akkor ne puszilgasd a görényed, és mindig moss kezet mikor foglalkozol vele.
2020. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

"Kedves" 3-as.

Elnézésedet kérem a rágcsáló szócskáért.

Érdemben ugyan nem tudtál hozzászólni a kérdéshez, de az intelligencia szinteddel sikerült legalább bemutatkoznod...suttyó!🙂

2020. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Kedves nem tudom hányas aki lerágcsálózta a görényt. xd


Nem kaphatja el és nem is a mi koronavírusunktól pusztultak el azok az állatok.

A kutyáknak macskáknak eddig is volt saját koronavírusok. Nem tőlünk kapták el hanem van a vírusnak egy olyan válfaja ami külön az állatokra specializálódott.

Tehát emberről állatra és fordítva nem terjed ugyan az a vírus.

2020. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!