Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan rakjak fel törpehörcsög...

Hogyan rakjak fel törpehörcsögnek terráriumba kereket?

Figyelt kérdés
Van egy szép, nagy kereke, ügyeltem rá, hogy elég nagy legyen neki mikor megvásároltam, de nem tudom hogy nagy (tényleg nagy) terráriumba hogyan szereljem fel a kereket, mert eddig ketrecben tartottam és oda könnyedén fel lehett rakni a kereket. Köszönöm a válaszokat! :-)

2020. ápr. 18. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kerék hogy szerelni kell valahová? Nincs saját talpa?
2020. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom pontosan milyen az a kerék de vannak olyanok amiknek eredetileg talpa van és az levehető így ketrecre szerelhető. Pl Trixie Hypno. Ezekhez lehet külön talpat/álványt venni. is venni. Ha ketreccel együtt járt akkor nem tudom hogy egy ilyen talp jó lehet e de esélyes hogy nem és új kereket kell venni :/
2020. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik ilyem felszerelős és nincs talpa egyáltalán az a kerék 100% hogy kicsi.

Olyat vegyél aminek talpa van és minimum 20 centiméteres zárt futófelületű kerék.

2020. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!