Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Későn jöttem rá, hogy nem...

Későn jöttem rá, hogy nem lehet salátát adni hörcsögnek. Ugye nem lehet baja ennyitől?

Figyelt kérdés

Sajnos figyelmetlen voltam es nem látta hogy ez a tiltolistan van. kb 4x kapott nem nagy mennyisegben, mindig megmostam. mostantol nem fogok adni neki

Teljesen jol van, nincs semmi betegsegre utalo tunete.

ugye ennyitol tenyleg nem lehet baja?



2020. ápr. 21. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Ki mondta, hogy tiltólistás?

Enyémek is kaptak, bár nem gyakran, semmi bajuk nem volt tőle. Nem fog belehalni vagy ilyesmi.

2020. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tobb helyen is olvastam hogy a nehezfemtartalma miatt nem lehet adni nekik.:( nekem valahogy egyertelmunek tunt hogy lehet adni nekik, de hat igy mostantol nem fogok. Megnyugtattal hogy a tieidnek nem lett baja, koszonom
2020. ápr. 21. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nagy mennyiségben puffasztja őket, ezért tilos adni, de kis mennyiségtől nem lesz baja, csak ne kapjon mindennap.
2020. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben, igazabol par napja kezdtem el neki adni mert nagyon finnyas es szinte zoldsegek kozul csak azt ette meg. csak nehany napig tartott h kapott, szoval biztos nem lesz semmi gond
2020. ápr. 21. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy a másik válaszoló is írja: kis mennyiségtől nem lesz baja. Enyémek is csak néha kaptak.
2020. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Azért nem ajánlott salátát adni a hörcsögnek, mert a levele rengeteg méreganyagot tárol. Én a biztonság kedvéért csak akkor adok, ha tudom, hogy bio. Pl nagyszüleim kertjéből. Egyébként itt vannak az adható növények. :)


[link]

2020. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos amit en adtam nem hinnem hogy bio volt, nagyon ideges vagyok, barcsak visszaporgetbetnem az idot..

Beleorulnek ha miattam lenne valami baja a horcsogomnek

2020. ápr. 21. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!