Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS? Ez mitől van?

Sdfcdvfbgnhmj kérdése:

SOS? Ez mitől van?

Figyelt kérdés

Az előbb a nyúltam a hátára fordult oda rohantam hozzá és húzta magát az első két lábán, a hátsó két lába meg kinyujtva volt, utána semmi baja nem volt mászkált, evett mind mindig.

Ez mitől lehetett?



#nyúl #törpe #oroszlan feju
2020. máj. 2. 18:55
 1/9 tmiki123 válasza:
Milyen állatról van szó?
2020. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 drfauna ***** válasza:
Nyúlról.
2020. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 drfauna ***** válasza:
100%
A miénk néha így szokott nyújtózkodni. Meg lefeküdni is úgy szokott, hogy előbb a hátára fordul, utána szép lassan az oldalára.
2020. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

*nyúlam

El írtam véletlen ><

Akkor ez normális?

Nagyon megijedtem

2020. máj. 2. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nyújtózkodott akkor normális.

Főleg ha parketta van ami csúszik akkor nehezebben húzzák vissza a lábaikat.

2020. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A ketrecben volt, abban meg forgács van és egy kis széna :/
2020. máj. 2. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ott is elszokott csúszni.


Viszont a ketrecbe a forgács nagyon nem jó. Poros és bele mehet a szemébe meg tele megy vele a szőre illetve soha nem lesz szobatiszta.

A ketrecben ne legyen semmi hanem egy nagy cica wc és abba pellet. A bogyókat bele kell dobálni és a pisit feltörölni zsepivel és beletenni. Ezt addig amíg nem kell a pisit feltörölni sehonnan és a bogyeszok 80%-a is a budiba van.

Szénát meg bele lehet tenni a budiba mert szeretnek kaksi közben nyammogni.

2020. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 drfauna ***** válasza:
Nem szabad a nyuszit a csupasz ketrecben tartani! Mindenki így szoktatja őket szibatisztává, és a tenyésztők is ezt javasolják! Ez nem helyes! A mi nyuszink szobatiszta, pedig mikor vettük, még nem volt az, és végig forgácson tartottuk azóta is, mégis szobatisztává vált!És a forgács nem megy a nyuszi szemébe, vagy ha igen, a nyálkahártyája kitisztítva, ahogy az embernek is, ha valami belemegy a szemébe! Persze nagy szemű forgácsot kell venni, ami nem illatosított, hanem natúr. Kérlek, ha valami ilyesmit tanácsoknak, a nyuszi érdekeit tartsd szem előtt, és nem a sajátodat!
2020. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tenyésztők is meg a dokik is azt ajánlják hogy nem jó a forgács akkor te mér mondod azt hogy jó?


Tele megy vele a szőre. Hosszabb szőrű nyuszinál beleragad a popsijába és az ivarszervébe is.


Nem kell csupasz ketrecben tartani csak max 2 hétig. Onnantól mehet alá valami puha fürdőszoba szőnyeg vagy rongyszőnyeg.


A forgács a lehető legrosszabb alom a nyuszi alá.

2020. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!