Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 15 éves lánynak törpenyúl?

15 éves lánynak törpenyúl?

Figyelt kérdés
vélemények?
2010. júl. 28. 19:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szia.A mi nyuszinknak is sarok wc-van,nekünk rögtön abba piszkitott.Szerintem előbb utóbb nektek is bele fog.Amúgy az egész ketrecben van forgács?Mi csak a sarokwc-be tettünk.Amikor kicsi volt és kint volt a szobában,eleinte ő is össze vissza bogyózott,főleg az első napokban.A ketrece ajtaját mindig nyitva hagytuk,igy magától ment oda vissza a dolgát intézni.
2010. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Nem értem!
2010. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nekem is törpenyusziaim vannak, és a18 éves nővérem imádja őket.De ha ajándékba megy, nem min1.

Esetleg lehetne papagály, hal...én álltalában ezeket veszem, ha valakinek oda is adom.

2010. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Szia Zsana81!

Hát, tegnap kiszedtem alóla a forgácsot,de összevissza pisilt,és tiszta pisi lett a nyuszi is mert belelépett:S Ezért ma inkább raktam be neki megint.

2010. aug. 3. 20:18
 25/29 anonim ***** válasza:
Szia.akkor még egy darabig almozd az egész ketrecet,a nyuszi wc-t még ne rakd be.Biztos kiválaszt egy sarkot majd a ketrecben,ahová leggyakrabban pisil (bogyózni biztos össze vissza fog egyenlőre),a későbbiekben oda kerüljön majd a sarokwc.Biztos nem szokta még meg a helyét teljesen a nyuszó,ki fog ez alakulni idővel :) .
2010. aug. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Szia!:)

Köszi a segítséget,megpróbálom így:)

2010. aug. 4. 12:41
 27/29 anonim ***** válasza:

te vagy 15éves és törpenyulat szeretnél?

lehet mért ne!

2010. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Már megvan a nyuszi:)
2010. aug. 4. 13:04
 29/29 anonim válasza:
Ennél még jóval fiatalabb korban is adható, ha megeszi a csirkehúst, akkor szerintem a nyúl is ízleni fog neki! Üdv.
2012. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!