Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vetri Dmg-t hogyan kell...

Vetri Dmg-t hogyan kell alkalmazni nyulaknál?

Figyelt kérdés
Mivel kell összekeverni, illetve vízbe kell belekeverni vagy ételhez kell hozzáadni? Mennyire szokták szeretni? Mi történik, ha megveszem és nem fogja elfogadni, mert mondjuk nem ízlik neki? Kinek milyen tapasztalata van ebben? Illetve, lehet-e egészséges nyulaknak adni kúraszerűen az általános egészségi állapot fenntartása érdekében?

#nyúl #törpenyúl #Vetri Dmg nyúlnak
2020. máj. 4. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Elég erős cucc,szóval én egészséges állatnak biztos nem adnám.egyébként attól hogy nem eszi meg nemkell félni,fecskendőből kell beadni neki,nemkell semmivel összekeverni,csak simán felszívod az adagját
2020. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de nincs nagyon rossz íze?
2020. máj. 4. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vízbe és a súlya alapján. Ez rajta van a dobozon. A Vetri egy immunrendszer erősítő, lehet adni kúra szerűen, megelőzésre is, de inkább idősebb állatoknak javasolt.
2020. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Vetriben, meg a magyar kiadásában, a DMGuardban is van egy beskálázott pipetta, amibe fel lehet szívni a folyadékot. Nyuszinak valószínűleg a testtömege alapján kell belőni a mennyiséget, de ez benne van a tájékoztatójában, amit a dobozában találsz. Szerintem a nyulat tisztára nem fogja érdekelni az esetleges íze. A DMGuardnak számomra fura szaga van, a Vetrinek nem annyira, de a meglehetősen finnyás macskánk meglepő módon mindkettőt vidáman eszi magában, ha a szájába toljuk a pipettát. De az is jó, ha egy olyan ételre csepegteted, amit mindenképp be fog törölni egyben a nyuszi. De egészséges állatnak szerintem sem érdemes adni vagy a javasoltnál jóval kisebb mennyiségben. Olcsónak sem nevezném, ugyan a DMGuard olcsóbb és ugyanannyi a hatóanyagtartalma, de szerintem még így is drága.
2020. máj. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Vetri DMGuard-nak döglött káposztásfing szaga van :D Na az hót büdös :D A sima Vetri DMG-nek elvileg nincs szaga. Az ízükről én nem tudok nyilatkozni, nem kóstoltam, nem is tervezem :D

A Törpenyuszisok csoportba lépj be facebookon, több szakértő van, segítenek az adagolásban :)

2020. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, akkor biztos változtattak az adalékanyagain a DMGuard-nak (amit nem a Vetri Science gyárt, hanem egy magyar cég), mert szerintem erős és fura szaga van, de káposztához, finghoz nem hasonlít. A lényeg, hogy az állatot nem zavarja, de én ivóvízbe nem tenném mert egyrészt nem biztos, hogy megissza az egészet, másrészt azon már lehet hogy érezném a szagát és engem zavar, ha az állatot nem is.
2020. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!