Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van valakinek olyan tengerimal...

Van valakinek olyan tengerimalaca, akinek fekete színűek a körmei?

Figyelt kérdés
Az egyik malacomnak koromfekete színű az összes körme. Hamarosan eljön a körömvágás ideje. Eddig nem kellett vágni, mert még elég fiatal. Nézegettem, de még lámpával világítva sem látszik semmi az élő részből! Nem merem neki én levágni, hanem majd az állatorvossal akarom ezt a műveletet végeztetni, de félek attól, hogy mivel ő sem fog semmit látni az élő részből, nehogy belevágjon! Ti hogy szoktátok vágni? Vagy csak egy millimétert vágassak belőle? De akkor meg elég gyakran kéne hordani körömvágásra :S
2010. júl. 29. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 2 fekete malackám van,term.fekete körmökkel=) Van bent nekik fából készült emelet fa feljáróval,meg egy terméskő,2 évesek múltak,de még egyszer sem vágtam a körmüket,kopoik az magától is.
2010. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked kopik (bár nehezen hihető, hogy normál méretű a körmei), de másnak nem biztos.

Nekem 5 malac közül egyiknek fehér, barna, és 2 fekete körme van (mármint a 4 lábán egyforma színűek). A másik négynek leginkább fekete, de világosabb barna is van közte (amin szintén nem látszik). Én is félek, én sem tudom nekik levágni, anyukám vágta le. De, mivel muszáj nekik levágni, 1-2 milimétert vágj belőle, ne többet, és ha nyűszít, vagy csattogtattja a fogát, azonnal hagyd abba, illetve ne vágj bele, mert ez a fájdalom jele! AZt sajnos nem tudom, milyen gyakran kell neki vágni.Én is bajban vagyok!:( [link]

2010. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Allatorvoshoz vidd el, vagy esetleg lehet, hogy fog kopni magatol is, ld. elso valaszolo.
2010. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!