Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lenne 2 kérdésem.Többi lent....

Lenne 2 kérdésem.Többi lent. Segítetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lenne két kérdésem.Többi lent.Nemrég hoztunk egy prémnyulat az egyik ismerősünktől. A nyuszi kb. 1 hónapos lehet max.Találtunk a popóján sebeket ezeket már kezeljük. Viszont! Egyik nap vágtam a körmét és észre vettem, hogy az egyik már letört, nem fordítottam nei különösebb figyelmet, de ma reggel mentem ki megetetni (kinti nyuszi a másikkal együtt de külön vannak) és észre vettem, hogy azt a lábát amelyiken letört a köröm nem rakja le hanem emeli. Szerintem fáj neki. Valakinek valamilyen tanács? Aggódom érte.

2020. máj. 14. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is, vidd el dokihoz. Amit ő mond, azt tedd. Igazából ha csak annyi a baja, hogy túl röviden tört le a köröm, akkor hamar visszanő. Szóval nem feltétlenül kell megijedni. Az én nyuszimmal ma voltunk dokinál, neki valószínűleg egy tályog alakul ki a nyakán. Azt mondták, hogy ha nagyobb lesz a seb, vagy kifakad, vigyük vissza, és megműtik. Tudom milyen érzés aggódni a kis nyuszidért. Viszont! Ha nagyobb baja lenne, akkor olyan dokihoz fordulj, akinek különleges végzettsége van, mert sok nyuszi pusztult már el az orvos nem hozzáértése miatt. Az én nyuszim megbízható kezekben van, ők külön ilyesmi állatokkal foglalkoznak. Nyuszikkal is. Ha tudtam segíteni, nagyon szívesen!
2020. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves Sára! Viszont a körme már lila. :(
2020. máj. 14. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet hogy még kell mutatni dokinak, javaslok kettő doktort: az egyik, ahova mi is visszük, EbRehab, ez Kaposváron, a Füredi utca 82-es épület. A másik pedig Budapesten az ExoPet, ahol szintén foglalkoznak nyuszikkal is.
2020. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*meg kell mutatni, csak az a hülye autocorrect.
2020. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lett vele,jól van a nyuszó?
2020. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
?????
2020. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond hogy elvitted kozmetikushoz☹😢😟
2020. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 7!A nyúl már régen jól van.A körme vissza nőtt és állatorvos is látta.
2020. júl. 8. 22:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!