Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan legyen chillesebb a...

Hogyan legyen chillesebb a dzs.hörim?

Figyelt kérdés
Sokszor szoktam látni youtubeon és tiktokon hogy sok höri elalszik a gazdi kezébe. Én is eltudom ezt érni a hörimmel? Szerintetek hogyan próbálkozzak? Erre kérnék ötleteket/tanácsokat. Egyépként a hörim szelíd, tehát lehet fogdosni stb, csak a kezemben gyorsan mászkál és semmi képpen sem akarna elaludni/lenyugodni. Ha kiveszem a kezembe "felturbózik".(értelmes válaszokat kérnék köszi puszi)

2020. jún. 23. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

kezébe >>> kezébeN

eltudom ezt érni >>> el tudom ezt érni

Egyépként >>> egyébként

semmi képpen >>> semmiképpen

2020. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ez a höri természetétől is függ, nem biztos, hogy tudsz rajta változtatni. Egyébként ne az legyen az etalon, hogy youtubeon meg tiktokon milyenek a hörik, sajnos sokan állatnyugtatókkal, nyugtató hatású készítményekkel érik el, hogy a videó alatt az állat kezes legyen.
2020. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Sok hörcsög ment már az a kezeim között, mert rengeteg kidobottat karoltam fel az évek során. Mind külön személyiség. Nem sok volt köztük ennyire nyugis.
2020. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

A Hörcsögmentés egy ideiglenes befogadójaként mondom, hogy ezt iszonyatosan nehéz elérni :D Nem egy hörcsög fordult már meg nálam, mind borzasztó körülmények közül érkezett, mégis sikerült odáig eljutnom szinte mindegyikkel hogy bizalommal a tenyerembe másszon, volt akit simán ki is tudtam venni.

De olyan hogy elalszik a kezedben, sajnos nagyon ritka. Vagy ahogy fentebb írták, valami szar van a palacsintában, azért tűnnek ilyen nyugodtnak szegények :(

Örülj annak, hogy egyáltalán meg tudod fogni, mert ez is tök jó, sokaknak ez sem megy.

De lehet tényleg van olyan höri, aki ennyire nyugodt, viszont róla már az első pillanatban látszik, hogy ilyen a természete, szerintem ez olyan dolog ami később már nem alakítható ki. Bár meg lehet próbálni rengeteg törődéssel, de nem hiszem hogy nagy sikere lenne. Bár jó barátok lesztek, annyi tuti :D

2020. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!