Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszimnak adhatok...

Marischa kérdése:

A törpenyuszimnak adhatok mezőről szedett friss füvet, vagy gyógynövényeket? Nem fog tőle puffadni? Mert a széna is száraz ugyebár.

Figyelt kérdés

#törpenyuszi friss fűvel etetése
2020. júl. 24. 21:49
 1/5 Lena7 ***** válasza:
100%

Füvet azt nyugottan adhatsz neki, a szabadban is azt enné. Milyen növényeket akarsz adni neki ?

Nem lehet mindet adni a nyuszinak

2020. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
De puffadni fog. Nasinak adhatsz keveset, de szikkadt legyen.
2020. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig sosem kapott még füvet, elsőre mennyit adhatok neki. Gondolom leöblítem, mielőtt odaadom neki. Kamillát láttam múltkor, meg zsályát, de nem tudom lehet-e.
2020. júl. 24. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamillát lehet. Zsályát nemtudom. Pitypangot is adhatsz neki. Persze ne sokat, egy maréknyit csak.
2020. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sosem kapott még füvet, akkor, még hozzá kell szoktatni, ezért először, csak egy keveset adj, és ha nem okoz problémát, akkor fokozatosan növeld az adagot. Vannak olyan nyulak, amiknek a gyengébb emésztőrendszere nem bírja a friss füvet, de nem ez a jellemző, nekem is csak 10-ből 1 nyulam lett ilyen. (Nem egyszerre tartok tizet, hanem ha elpusztul a nyuszi, hozok másikat)
2020. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!