Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lány tengerimalacom nemi...

Lány tengerimalacom nemi szervén sárgás beszáradt váladék volt, lemostam azt a részt, ma is olyan volt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam pisis lehetett, de lehet vmi mástól is? A szőre is olyan a környéken.

Hétfőn megkérdezem a dokit. Addig mit csinálhatnék? Eszik iszik jó kedvű.


2020. szept. 26. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Gyulladás. Egzotikus kisállat orvoshoz vidd, a kutyás-macskás dokik nem értenek hozzá.
2020. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Örömmel venném ha majd megírnád hogy mit mondott a doki, mert a nővéremnek van egy lány malaca aki mindig pisis alul (legalábbis azt gondoljuk hogy az, eszünkbe sem jutott más opció) nekem van két fiú malacom és ők nem olyanok. Azt gondoltuk/gondoljuk hogy az anatómiájuk miatt a lányoknak odafolyik. De kíváncsi vagyok, mert ha mégis másról van szó akkor erre felhívom a nővérem figyelmét is.
2020. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megírom majd. De nem tudom mert a másik lánynak szép tiszta. 3-4 naponta van cserélve az alom forgács.

Tegnap kint aludt a forgácson, nem bent a kuckójában. Nekem ez az ami nem tetszik. Ha gyulladás van akkor nem jó neki a meleg.

2020. szept. 26. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Lehet hogy őt a forgács irritálja? Mi kutyapelenkát használunk alájuk.

Olvastam hogy a malacok érzékenyek, a lábukat is felsértheti a forgács, ezért soha nem használtunk alájuk. Voltak régen kisrágcsálóim, náluk forgácsoztam, de a malacoknál inkább nem kockáztatok.

2020. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, több éve ugyanúgy almozok. Kutyapelus és rá nagyon szép forgács.

Részeredményt tudok mondani eddig, csak holnap van doki, telefonon azt mondta, valószínűbb hogy felfázott, ha kis huzat volt. Kamilla tea a vízbe, és hígított betadinos lemosás.

Huzatmentesebb helyre vittük.

2020. szept. 27. 12:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Malackám már meggyógyult, tünetmentes, valószínű csak felfázhatott. 2 napig kamillateát ittak, most hála az égnek tiszta ott lent.
2020. okt. 2. 21:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!