Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kell ápolni a tengeri...

Csömöre kérdése:

Hogy kell ápolni a tengeri malacokat? 🐷🐷🐷🐷

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 12:26
 1/9 anonim válasza:
11%
Nekem is van már lassan 3 éve tengerimalacom. Igazából nem nehéz, pár hetente tisztàba teszed(fűrészpor) és meg is fürdetheted, az enyém nagyon szereti a pancsolást🥰megeteted, adj neki gyümölcsöket is és széénát!
2020. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem két malackám van!! De én minden este ki tisztitom öket!! 👌👌👌👌👌
2020. okt. 13. 12:51
 3/9 anonim válasza:
63%
Eleinte én is úgy csináltam😅de ha nem büdösödik, vagy ilyesmi, többet is kibír😅
2020. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár hetente??? Valóban nem büdösödik, de azért nekik is komfortos érzés, ha nem egy tonna malacbogyóban kell gázolniuk. Két-háromnaponta kéne almozni, főleg hogy a tappancsaik nagyon kényesek. Vizet is kell nekik minden nap cserélni. Szénát nagyon szeretik, de én mindig a kisállat boltban vettem nekik alpesi szénát. Zöld levelekért megőrülnek, de k betűs zöldségek puffasztják, pl. karalábé, karfiol, káposzta. De a retek zöld levelét megmosva, a saláta levelet imádták.
2020. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösssz! 🥰🥰🥰🥰👋👋👋👋💋💋
2020. okt. 13. 13:10
 6/9 anonim válasza:
51%
Dikk azok az emojik :) Ugye tudod hogy a tengeri malac az nem malac
2020. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
C vitamin is kell neki, ha zöldségekből, gyümölcsből nem tudja fedezni a napi szükségletét. Sárgarépa is jó neki, meg alma.
2020. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudom!!!! 😁😁😁😁
2020. okt. 13. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Fürdetni, csak állatorvosi utasításra lehet, egyébként tilos, mert nem tesz jót neki. A takarítást 2-3 naponta kell végezni, és fűrészport tilos alárakni, mert nagyon poros (hiszen por). Te sem bírnád, ha minden lépted után egy sűrű porfelhő szállna az arcodba. Csak pormentes forgácsot használj, ha mindenféleképpen puha faalmot akarsz használni.

Az egyes ezekről akkora hülyeségeket írt, hogy muszáj volt kijavítanom.

2020. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!