Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hányszor tüzel egy évben egy...

Hányszor tüzel egy évben egy nőstény vadászgörény?

Figyelt kérdés
Az én görényem idén 3madszor tüzel.Eddig mindkétszer volt fiúval.Bár egyszer sem lettek kicsik,a tüzelés mindkétszer elmúlt.A ti nőstény göritek hányszor tüzel egy évben?
2010. aug. 8. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg az őszi és a tavaszi időszakban kellene tüzelnie, fura ha a tied 3szor tüzel, ezzel vigyázz mert lehet valamilyen betegség jele.
2010. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó akkor elviszem állatorvoshoz.Remélem semmi baja.
2010. aug. 9. 19:16
 3/4 Balar válasza:

Szia!


Tudtommal is évente csak 2-szer kéne tüzelnie és ebből csak 1-szer lenne ajánlatos, ha kisgörik fogannának. A fiú görikről olvastam olyat, hogy ha lakásban tartják őket akkor egy kicsit megzavarodhatnak ilyen téren. Ugyen az időjárásból keveset vesznek észre. Télen fűtesz és ugye villanyt is használsz ezek mind megzavarhatják.

De szerintem az lenne a legjobb ha felkeresnél valakit. Keress a neten egy vadászgörény kenelt és hívd fel őket vagy keress egy göris dokit.

Én őket tudom ajánlani:

[link]

2010. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Felkeresem mindenképpen.
2010. aug. 10. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!