Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elég hely ez egy hörinek?

Elég hely ez egy hörinek?

Figyelt kérdés
Tengeri malacomnak 70x54x25 cm a ketrec, sztem eleg szépen elfer benne. Szíria arany hörinek elég 51x39x25 hely? Kérek és 2 buvohely van fa házikók
2020. okt. 31. 20:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kerék*
2020. okt. 31. 20:08
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg a tengerimalacodnak is kicsi a helye, plusz ugye egyedul nem tartjuk, ezt ugye tudod? Szerintem eloszor a malackaknak teremts meg normalis korulmenyeket, aztan ha ez sikerult, johet a kovetkezo allat.
2020. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalacnak vegyél egy rendes helyet és egy társat, a mostani helye elég egy törpehörcsögnek, a szíriai aranyhörinek nem.
2020. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Aranyhörinek amúgy is 28-as kerék kell legalább, be sem fér a ketrecbe....
2020. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
És akkor még az alom magasságával nem is számoltam.
2020. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy tengerimalacnak MINIMUM 𝟖𝟎𝐜𝐦*𝟒𝟎𝐜𝐦-es ketrec kell! És a tengerimalac erősen szociális lény, szóval egyedül nem is tartjuk! 2 tengerimalacnak már a MINIMUM 𝟏𝟎𝟎𝐜𝐦*𝟓𝟎𝐜𝐦! Nem az a cél, hogy elférjen, hanem az hogy elviselhető legyen számára az élet. Te is elférnél egy budifülkében, mégsem éreznéd jól magad ott bezárva.

Egy aranyhörcsögnek, hogy elviselhető legyen az élete, MINIMUM 𝟖𝟎𝐜𝐦*𝟒𝟎𝐜𝐦 kell, ez mellé még a kerék!


Ezek a méretek tényleg a nagyon minimumok, ezekben még nem érzik jól magukat, csak elviselhető nekik az élet benne. Túl nagy ketrec nem létezik, minél nagyobb a hely annál jobb.


Tengerimalac:

[link]


Aranyhörcsög:

[link]


És nem kereskedésekben tájékozódunk a tartásról, mert ott az a cél, hogy minél több állatot eladjanak, és nem az, hogy az állatoknak elviselhető életük legyen. Az eladó vagy nem is ért az állatokhoz, vagy nem mondhatja el, hogy milyen drága a tartásuk, mert akkor kevesebben vesznek.

Ma a legmegbízhatóbb oldalak a mentések oldalai.


Tengerimalac mentés oldala:

[link]


Hörcsögmentés oldala:

[link]

2020. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A malacom 3 hónapos, lesz társa csak a tenyészetben csak Ő maradt lány, fiút nem teszek mellé. Igen akartam nagyobb ketrecet venni, mert ezt csak kaptam, de várni akartam a társáig, de akkor most megrendelem. Az 87x58x42 centi. Hörcsögöm meg még nincs, decemberben akarok venni, szintén kapott cuccokat mértem/írtam le. Én is kezdő vagyok, ezért kérdezek, köszönöm a válaszokat! :)
2020. okt. 31. 20:57
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Haho, nem figyelsz?? Amit rendelni akarsz ketrecet a tengerimalacnak, az meg mindig kicsi! Kettonek meg plane!!
2020. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor vegyetek nekik komplett házat basszameg
2020. okt. 31. 21:12
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Melyik tenyészetből van a malac? Nem értem, hogy egy tenyésztő, hogy adhatta olyan helyre, mint ami nálad van. Az ő céljuk az, hogy az állat jó helyre kerüljön, és ezért szűrik a gazdajelölteket, megbizonyosodnak róla, hogy jó helye lesz mielőtt kiadják.
2020. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!