Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörénynek jó a golyós...

Vadászgörénynek jó a golyós itató?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az enyémnek ilyen volt és gond nélkül használta.
2010. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tökéletes. Nagyot vegyél.
2010. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Balar válasza:

Szia!

Az elején az én görieim is abból ittak. Aztán megsajnáltam szegényeket és szereztem egy a ketrec oldalára felpattintható kis fehér műanyag talát és azóta abból isznak. Egyik se pacsálja ki. Nem kell attól félni, hogy reggel oda adod nekik aztán délben már szomjaznak, mert kiborították.

A golyós is tökéletes megoldás, de szerintem a görinek kényelmesebb, ha normálisan ihat. A golyósat is fent hagytam neki, hátha. De azóta egyszer se láttam, hogy használták volna.

Gondolj bele, milyen lenne ha neked is még cumiból kéne inni.

2010. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a gondom,hogy ők nagyon szeretnek pancsolni és folyton eljátszák az ivóvizüket!20-i hétvégén elmegyek 3 napra és nem viszem őket magammmal!A gond,hogy sajnos az egyik görim rajtam kívül senkit nem visel el,így a kaját majd egy kis nyíláson fogják nekik beadni!Egy nagy golyós itatóra gondoltam ,hogy majd abból tudnak inni, és nem kell benyúlni senkinek hozzájuk!Én sem szeretem,még nézni is rossz, amikor golyós itatóból isznak!
2010. aug. 10. 13:30
 5/5 Balar válasza:

Szia!


Bár gondolom neked is eszedbe jutott, de azért leírom. :)

Hogy az itató felfogatóján kívül szerintem valami mással is fogasd oda. Valami vékonyabb dróttal vagy damillal, hogy véletlenül se tudják lepiszkálni olyan könnyen. Hátha megtetszik nekik és játszani is akarnak vele. :D

Kellemes pihenést majd 20-ára.

2010. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!