Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Székesfehérváron van olyan...

Székesfehérváron van olyan állatkereskedés, ahol vadászgörényt lehet venni? És árban kb. mennyi?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 22:31
1 2
 11/12 Balar válasza:

Mondjuk a szenvedés dolgot náluk elég nehéz megállapítni.

Elég nagy a fájdalóm tűrő képességük. Az egyik görim egyszer elrontott egy ugrást és durván beverte a lábát. 2 hétig nem tudott rendesen rálépni. Meg se nyikkant egyszer se, de szinte mindent ugyan úgy csinált mint előtte. Nem volt hajlandó pihentetni a lábát. Hallotam hasonlót törött lábú göriről is nem rég. Törött lábbal is képes volt mászkálni.

Kánikula idején nagyon oda kell figyelni rájuk. A meleget nagyon nehezen tűrik. Én egy lavór vizet, meg zoknikba csomagolt jégakut szoktam kitenni neki, hogy ha akarja tudja hűteni magát.

Nem tudom az előző göridet mennyit kellett nevelni, de állatkereskedésben ilyen szinten nem foglalkoznak velük.

Megveszik a tenyésztőtől aztán be a ketrecbe. Egy tenyésztő meg ugye nap mint nap foglalkozik velük. Szerintem jóval kezesebbnek kell lennie egy tenyésztőtől származó állatkának. De csak tippelek. Még nem volt kereskedéses görim.

2010. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Bocsi h ez alá a kérdés alá írom az én kérdésem 😀

Nem tudjátok h van Fehérváron tenyésztő mert én idáig nem taltám és ha van mennyiért lehet görényeket venni?

2016. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!