Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol van még működő dzsungáriai...

Hol van még működő dzsungáriai hörcsög tenyészet Budapesten?

Figyelt kérdés

Igen, természetesen már rákerestem google-ben, de eddig csak a már megszűnt tenyészeteket találtam, vagy más hörcsögfajt tenyésztőket.

Kizárólag csak dzsungáriai érdekelne igazából, annyira hogy vagy olyat, vagy semmilyen más fajt nem tartanék több okból sem.

Ha nem találok tenyésztőt, maradna persze a kisállatkereskedésből beszerzés, bár utóbbit nagyon nem szívesen, gondolom akik értenek hozzá tudják hogy miért.

Esetleg ha valaki a gyakoriról linkelne korábbi ehhez hasonló kérdést, már csak régiek vannak fent és szintén megszűnt tenyészetekről írnak, így azok nem igazán lennének segítség.

Előre is köszi, ha valaki tudna írni megbízható tenyésztőt :)



2020. dec. 23. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Smallstep tenyészet azt hiszem ez dzsungis és működik, ráadásul ez az egyetlen rendes tenyészet.


Vagy a hörcsőgmentéstől is hozhatsz hörit.

2020. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

1.-nek.


Ez egy reklám, ugye?

2020. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

1.-nek.


Nem, vannak más "tenyészetek" is. Bár egy hörcsögnél...mit nevezünk "tenyészetnek"?

2020. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: bocsáss meg, de miért írsz a kérdéshez ha még a fogalmakkal sem vagy tisztában? 🤦

Első: köszi szépen, őket már néztem is, bár nem valószínű hogy lenne nagyon időm Tatabányára utazni, sőt, most ők sem terveznek almot a közeljövőben, ezért ők is bizonytalan opció sajnos. Azért köszi!

2020. dec. 23. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg csak a smallsteps a normális tenyészet. Sajnos csak ő van az országban :/

Én is a Hörcsögmentést tudom ajánlani, valszeg karácsony után tele lesznek.

2020. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell Tatabányára menned mert bárhova eltudják juttatni telekocsival a höriket.

Hörcsögmentésnél is lesz sajnos nemsokára rengeteg kishöri.


#3 vicces de csak ő tenyészt tisztavérű dzsungikat, más tenyészet kereskedésből szerzi be a höriket azok meg hibridek. Nem sok közük van egy igazi egészséges dzsungihoz.

2020. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszi utolsó 2, most jó sok időt spóroltam 😊


Kellemes ünnepeket mindenkinek! 🙂

2020. dec. 23. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Smallstepst és a Hörcsögmentést javaslom. Szíriai aranyhörcsög tenyésztő is csak egy van az országban: Pezsi. Csak hogy teljes legyen a lista. :D
2020. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!