Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet szaporitani a...

Hogyan lehet szaporitani a horcsogoket?

Figyelt kérdés
Probaltam osszerakni egy lany es egy fiu dzsungariai torpehorcsogot mivel szeretnem szaporitani oket. Harcolni kezdtek igy gyorsan kivettem az egyiket hogy ne bantsak egymast. Valahogy ossze lehet oket szoktatni? Hallottam azt hogy maganyosak es igy el is vannak egyedul ertem meg minden, de valahogy biztos lehet oket szaporitani mert akkor nem lenne tobb horcsog a vilagon. Ha tudnatok valami segitseget nyujtani nagyon megkoszonnem!

2021. jan. 6. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Eloszor ossze kell szoktatni. Válaszd ketté valamivel a ketrecet, úgy, hogy lássák egymást, és ha már nem agresszívek, ossze lehet engedni őket
2021. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Biztos hogy nem azonos nemüek?Akkor szoktak nagyon bunyózni.Ha másképp nem megy tedd ki őket a padlóra csinálj egy kis kerítést köréjük.Kint lehetnek egy ideig és meglesz a párzás.
2021. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy se szaporítsd őket. Így se bírja a Hörcsögmentés.
2021. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Minek szaporitanad? Mit csinalnal azzal a sok kishorcsoggel? Ha beteges, agyonszaporitott horcsogot akarok venni, akkor elmegyek egy allatkereskedesbe, sajnos ott is van eleg, nem ebbol fogsz meggazdagodni, ha az eladas a cel.

Legyenek kulon, boven eleg neked roluk gondoskodni.

2021. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted kinek lesz jó, ha szaporítassz? A felnőtt hörcsögeidnek? A kölyöknek, akik kereskedésben (gondolom oda passzolod majd le őket) 10 másik hörcsöggel lesznek összezárva? Lehet meg sem érik a felnőtt kort, mert ki tudja milyen beltenyészetesek a szülők. Fogalmad sincs az egészről. Nem úgy működik, hogy összeraksz 2 hörit. Ha valami baj lesz, mit csinálsz? Kannibalizmus, fejletlen, életképtelen utódok? Ha az anya nem látja el őket és éhenhalnak? Légyszíves ne legyél önző, nem kell senkinek a felesleges szaporulat.
2021. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akik irtak hogy ne szaporitsam, koszonom a valaszt csak azt hittem lehet oket mivel lattam mar valahol. Nekem igy is megfelel hogy 2 hori van. Osztalytarsaimnak adtam volna oket oda mivel szeretnenek kishorcsogot. Volt egy osztalytarsam aki szaporitott horcsogoket es toluk kaptam az elso horcsogot ezert en is ugy gondoltam lehet oket szaporitani. A tartasat tudom korul neztem a neten, igy ezzel a kerdessel volt csak problemam. Koszonom.
2021. jan. 6. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztalytarsaid majd vesznek maguknak, ha akarnak, ezert nem eri meg kockaztatni. Gondolom nagyon gyerekek vagytok meg, valoszinuleg az o szuleik se tudnak errol a zsenialis tervrol, lehet, mire hazavinnek oket, addigra kiderulne, hogy hoppa, nem is engedik meg nekik, tehat rajtad maradna 7-9 db horcsog. Es oket is kulon kell tartani alapbol par het utan, kulonben verengzes lesz es ujabb szaporulat.
2021. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az osztálytársaid szeretnének hörcsögöt, keressék fel a szüleik a Smallsteps tenyészetet vagy a Pezsi tenyészetet. Ez a 2 tényleges tenyésztő az országban. Kereskedésből és szaporítótól tilos állatot venni. Örökbe fogadhatnak a Hörcsögmentéstől is. Ne szaporíts, mert ez közel sem ennyiből áll, mint amit te csinalsz. Amit leírtál, azt leginkább állatkínzásnak nevezik.
2021. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Atolvastam mindent es megertettem mindent! Kovetkezoleg szeretnek orokbefogadni egy roborovszki torpehorcsogot a horcsogmentestol es megszeretnem adni a legmegfelelobb helyet! Sajnalom hogy ilyen hulye voltam de igy legalabb megertettem es tobbet nem fogom ezt tenni a horcsogeimmel! Allatkereskedesbe vettem a horcsogot es az eladok azt mondtak lehet oket szaporitani, most beolvasnek neki csak sajnos mar nem tudok. Legmegfelelobb helyen lesznek a kishorcsogok! 😌❤️
2021. jan. 7. 22:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szuper vagy, nagyon köszönöm!
2021. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!