Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy nyuszi, ha...

Mennyibe kerül egy nyuszi, ha tenyésztőtől veszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy törpenyuszit, és mindenképpen tenyésztőtől szeretnék venni. Nem tudom, hogy mennyibe kerülne. Nem szeretnék még rákérdezni egy tenyésztőnél, mert az szerintem kellemetlen lenne, hogy kérdezősködök, de nincsen rá elég pénzem.

Nektek mi a tapasztalatotok? Mennyibe kerülne csak a nyuszi? (A felszereléssel tisztában vagyok..) Esetleg megbízható tenyésztőket tudnátok ajánlani?


Köszi előre is <3



2021. febr. 18. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
15-30.000 forint körül mozognak jelenleg az árak.
2021. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Törpenyuszisok facebook csoportba össze vannak szedve a megbízható tenyésztők.
2021. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! <3
2021. febr. 19. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 18ért vettem volna, de mivel vettem mellé a tenyésztőtől ketrec szettet, így 16ért megkaptam. :) Az összes Pesti és Pest környéki tenyésztőt végignéztem, 10-25ig mindenféle árat és fajtát találtam. A 10.000Ft-os kicsit gyanús volt nekem, szóval jól gondold meg honnan veszel. Én a nyuszifül tenyészet mellett döntöttem, akik nem Pestiek, de szállítanak ide nyuszit. :) Facebook törpenyúl csoportban mindenki őt ajánlotta, és nagyon fair áraik és jó állapotú nyuszijaik vannak.
2021. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!