Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kutyám megtudja tanulni 2...

A kutyám megtudja tanulni 2 évesen a szabályokat (ül, fekszik. )?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Csak foglalkozni kell vele. Kitartóan, folyamatosan. Milyen fajta? (Vannak könnyebben tanulók, és önfejűbbek, ezen sok múlik. Mármint az múlik rajta, hogy neked mennyi energiát kell ebbe fektetni, ha eredményt akarsz.)
2010. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megtanulja.

Jutalomfalattal könnyű dolgod lesz. :)

Én ugy tanítottam a beagle kutyusom.

És képzeld olyan sunyi, hogy mikor mondtam neki üljön le, nem ült le, aztán adtam neki jutifalatot, leült, és ülve maradt, várta hogy még adjak neki. :-D

2010. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
biztos vagyok benne vannak olyan kutyák amiket már 3 hónapos korukban meg lehet rá tanítani.a nagynénim ezzel foglalkozik
2010. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a kutyámat három évesen kezdtem el tanítani és már nagyon sok mindent megtanult (most négy éves).
2010. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem a kutya életkorán múlik, hanem az "oktató" kitartásán, türelmén, illetve a módszer hatékonyságán.
2010. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!