Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl VS hörcsög?

Nyúl VS hörcsög?

Figyelt kérdés
Melyiket kellene tartanom?

2021. márc. 6. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Két teljesen különböző viselkedésű és igényű állatról beszélünk. Te mit tudsz nyújtani neki?
2021. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Ha egy szobában vagy vele, akkor hörcsög semmiképp. Amikor aludnál, akkor kezd motoszkálni. Felébred aztán vagy ugrál körbe-körbe, ha meg adsz neki kereket, akkor azzal zörög.
2021. márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nyúlból 2, hörcsögből 1 kell. A nyúlnak sokkal nagyobb a helyigénye, napi több órás kiengedés mellett is (de a hörcsögnek is kell egy 100*40 minimum)

Amúgy nekem hörcsögeim is vannak (egyesével), meg tengerimalacaim is (kettő), éjjel a malacok sokkal zajosabbak. A hörcsögökkel simán alszom egy szobában, a malacokkal inkább nem.

2021. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Nálunk volt már nyúl, hörcsög, tengerimalac (nem is egy), degu (volt szaporulat is), papagáj, sőt zebrapinty is. Simán lehet mindegyik mellett aludni. Amúgy nem minden hörcsögfajta éjjeli állat. Aki szerint mind zörög, az még sosem tartott kisállatot. Az állatkával is foglalkozni kell. A hörikével is lehet ám játszani, mi pl. kiengedtük a ketrecből, és sosem futott úgy el. Igaz, vigyáztunk rá. Mindegyik mellett tudtam aludni.
2021. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

“Aki szerint mind zörög, az még sosem tartott kisállatot.”


Tehát aki egyszer tartott aranyhörcsögöt és az zörgött, az mégsem tartott? Vagy hogy kell érteni ezt a felemelkedett mondatot? 🥴

2021. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Tengeri malacok!
2021. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3#

Nekünk két lány malac van és sosem hangoskodnak este!

Napközben sem.

Csak akkor szoktak ui-zni ha viszem a kaját nekik!

Bár láttam Youtube-on, hogy vannak nagyon hangos malacok is, de mi kifogtuk a csendesebbeket!


Kérdező a tengerimalac jó lesz neked! Abból is kettő kell, de nagyon aranyosak, barátságosak és nem kell nekik rohangáló kérek!

2021. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én évekig aludtam 2 hörcsöggel egy szobában. Zörögnek. De nem vészes. Egyébként hozzá lehet szokni, sőt nekem már egy idő után jóleső érzés volt lefekvés után még párpecig hallgatni, mert tudtam hogy motoszkálnak raktároznak, ásnak elvannak. A lényeg hogy olyan kereket vegyél, ami nem zörög, nyikorog. Az enyéimnek ilyen AniOne volt, az elég jó volt.


A két állatfajnak totálisan más igényei vannak. Először gondold át, mire van szükséged egy kisállattól és mit tudsz neki nyújtani.


Ha hörcsög, akkor: [link]

2021. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Malacom nagyon sokáig volt, ők lefekvés után még motoszkáltak kb negyed órát, aztán elnyugodtak ők is.

A hörcsög kereket kapott, az hajtotta egy órát lefekvéskor, csak az nyikorgott, úgyhogy minden este raktam a felfüggesztésre fülpiszkával egy kenésnyi babaolajat, úgy csend volt.

2021. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. márc. 6. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!