Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl és a patkány keveréke a...

Nyúl és a patkány keveréke a tengerimalac ?

Figyelt kérdés
Kinézetre igen szerintem ! Malac mért egyformán visít mindig ? Ha éhes rázendít ,ha veszély van szintén ugyanúgy. Semmi különbség a hangok között :-(
2021. márc. 28. 21:13
 1/10 Thunderfairy ***** válasza:
91%
Teljesen más fajokról van szó. Mindegyik rágcsáló de 3 különbőző állat.
2021. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint ,de ha belegondolunk olyan a malac mint egy farok nélküli patkány ,picivel nagyobb fülekkel. Mozgása meg olyan ugrál is meg nem is.


Nem úgy értem ,hogy keresztezve lett két faj ! Csak mért hasonlítanak ennyire ? + a hangjuk ugyanaz visit mindhárom

2021. márc. 28. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

A nyúl nem rágcsáló, tehát köze nincs a malachoz.


És nem visít mindhárom, a nyúl csak óriás fájdalomban vagy ha nagyon nagyon megilyed max akkor visít, de ez nagyon ritka.


Amúgy egyáltalán nem hasonlít egy állat se amit írsz.


A malac és patkány étrendje tökre más. A malac nem ugrálva közlekedik a nyúl hanem ugyan úgy fut mint más állat.


Szóval elég nagy különbségek vannak a felsorolt fajták között külsőre is.

2021. márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyformán visít a nyúl és a malac és a patkány is amikor a kígyó rátekeredik !

Láttam kígyó etetés videókban.

És kb mindhárom egyforma agykapacitású zsákmányállat.

2021. márc. 30. 01:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel mit akarsz alátámasztani?
2021. márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 na ez egy tényleg jó kérdés.
2021. márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 a legtöbb állat visít ha a kígyó rátekeredik... Ennyi erővel a kiskutya is a rokonuk.

Intelligencia szintjük is teljesen más, a patkány például alomra szoktatható, trükköket is lehet neki tanítani, a tengerimalacot meg... finoman szólva nem az eszéért szeretjük, nyúllal még nem volt dolgom. Táplálkozásra még valamennyire hasonlít a nyúlhoz mivel mindketten fűevők de kb itt meg is áll a hasonlóság.

A tengerimalachoz a legjobban a kapibarára hasonlít egyébként ha nagyon rokon fajokat akarsz találni.

2021. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 Igen erre voltam kíváncsi ,de nem tudtam jól megfogalmazni !

Néztem a kapibarát egyértelműen rokonok , csak ő vízidisznó nem tengerimalac :-)


Már csak azt nem értem mért mindig egyformán visít a tengerimalac ? Ha éhes ,ha szeretgetik,ha fáj neki. A kutya se egyformán ugat ,és a macska is többféleképp nyávog. De a malac mindig ugyanúgy nyomja neki.

2021. márc. 31. 03:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Valójában nem egyformán visít, ha fáj neki sokkal magasabb hangon visít és 1-1 hosszabbat, ha tetszik neki valami akkor nem is visít inkább.... makog, ilyen muttyogó hangot ad de sokkal halkabb, vagy van amelyik berreg ilyen dorombolás szerű hanggal és most röhögni fogsz de... néha csiripel, halál komolyan olyan hangjuk van mint a madárcsicsergés néha, bár elég ritkán csinálják és igazából nem tudni miért.

Angoltudás kell de itt több félét is bemutat a csajszi és elmagyarázza melyik mit jelent https://www.youtube.com/watch?v=BB8j3X3UyZA

2021. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Halottam már fb -on láttam néhány videót róla.

Pont mint a madár.

2021. ápr. 1. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!