Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tudok aludni a hörcsögömtő...

Nem tudok aludni a hörcsögömtől Mit tegyek??

Figyelt kérdés
Van egy Dzsungáriai törpehörim, tudom éjszakai állat de nem tudok aludni ha elkezd futni a mókuskerékben.. más szobába meg nem tudom át tenni mert hűvös van. Egyszer át tettem másik szobába de a szeme másnapra begyulladt vagy mi. Ilyenkor a kamillatea segített rajta. Mit tegyek hogy legyen legalább 1 éjjel nyugtom? :(
2021. ápr. 7. 06:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
menj be te a hűvös szobába-
2021. ápr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Vedd ki a kereket éjszakára pl.

Vagy tűrd el, ha tartod. Viszont ha jön a jobb idő akkor majd mehet a másik szobába.

A miénk a ketrecen akrobatázik, de azt nem tudjuk kivenni. :)

2021. ápr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk a deguk tekerték a kereket őrült módon, ők mentek éjjelre a mosdóra, és rájuk csuktuk az ajtót. De az is jó ötlet, ha kiszeded a kereket éjszakára
2021. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Rakd ki csak részben takard le egy pléddel vagy valamivel, hogy azért levegőt kapjon.
2021. ápr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Lehet kapni direkt "csendes" hörcsögkereket.
2021. ápr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Csendes horcsogkerèk. Ki ne vedd éjszakára. Akkor aktív,muszáj futnia mert beleorul amúgy. Kínzás lenne. Csatlakozz a horcsogos fórumhoz fb on,ott segítenek melyik típust vedd. Nekem hypno volt,az néha zorgott,de vannak fa kerekek,az hangtalan. Fressnapfban sokszor látta.
2021. ápr. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én napraforgóolajjal kentem be neki rendszeresen a kerekét (azért azzal, mert néha lenyalogatta) és nem nyikorgott. Meg persze elraktunk mindent a kerék közeléből. Mert hangos tud lenni az is, ha hozzáér az alja mondjuk a forgácshoz. Egyszer mi is megpróbálkoztunk azzal, hogy bevittük a fürdőkádba éjszakára a ketrecet, de érzékelte, mert teljesen megőrült éjjelre és a rácson kiszórta a fele forgácsot, szóval úgy döntöttünk nem kínozzuk a helyváltoztatással.
2021. ápr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

vedd ki a kereket éjszakára PONTOSAN egyenlő azzal, mintha nem lenne kereke, gratulálok ehhez a tanácshoz...

NEHOGY kivedd.

Én az enyémnek vettem futókorongot, annak semmi, de tényleg semmi hangja nem volt. Persze így szöszmötöl éjjel, de ez van, ehhez hozzá kell szokni, amikor az ember hazavisz egy ÉJSZAKAI állatot, akkor ezt bevállalja.

2021. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Fa kereket vegyél. Az csapágyas, így alig van hangja. De a kereket ne vedd ki tőle. Egyetlen éjszaka alatt akár 10-15 km-t is lefuthat. Ha ezt nem tudja megtenni, akkor nem tudja levezetni az energiáit, és az senkinek nem jó. Vagy vegyél fuldugot.
2021. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél egy csendes kereket. Én este átviszem a fürdőszobába. És ne vedd ki a kerekét.
2021. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!