Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Éppen takarítottam dzsungáriai...

Gabriella.02 kérdése:

Éppen takarítottam dzsungáriai hörcsögöm 1 hónap hörül lehet nem rég született vissza akartam tenni a helyére addig mászot kezeim között le esett közel 1m merev volt fel vettem fujtam levegot jobban lett picit verzet az orra lehet utolag barmi baja?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom nekem még sosem volt hörcsögöm de azért sajnálom szegényt remélem nem lett baja bár az 1 méter elég magas esetleg érdemes megkérdezni állatorvost.
2021. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Leszakad a lépe, bevérzik a tüdeje, megreped a bordája.

Kb mintha Te kiesnél a másodikról.

2021. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Azonnal vidd egzotikus állatorvoshoz!

Egyszer a tengerimalacom is leesett egy méterről, nem produkált semmi tünetet, nem vérzett, mégis azonnal szaladtam vele orvoshoz, mert nincs röntgenszemem és nem látok bele hogy sérültek-e a belső szervei.

2021. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Még mindig nem értem! Vannak emberek akik megvesznek egy házi kedvencet, ezzel felelősséget vállalva értük, de amikor tényleg felelősségteljesen kellene viselkedni, akkor már nem teszik.

Ha megmerevedett, VÉRZETT AZ ORRA az eséstől, akkor valami sérülés is érte. Ha elviszed állatorvoshoz, azzal az életét is megmentheted. Mert igen ő egy élőlény, aki képes szenvedni, érez fájdalmat, de akár lehet boldog is. Ráadásul még majdnem újszülött.

Vidd el egy hozzáértő egzotikus állatorvoshoz, ő majd megvizsgálja. Legfeljebb nyugodt leszel, hogy nem lett baja a höridnek.

Egyébként igen, a többiek is írták, hogy lehet baja a hörinek.

Ez a kérdés után, már azt sem merem megkérdezni, hogy milyen helyen tartod. Remélem, nem egy cipős doboz nagyságú "ketrecben", vagy akváriumban.

2021. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

#5-ös vagyok:

Még hozzátenném, hogy tünetrejtő állatról beszélünk, mivel természetes közegében zsákmány. Ez a tulajdonság abban nyilvánul meg, hogy csak a legvégső esetben mutatnak tüneteket, ha gond van.

2021. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni de nekem is volt hörim és ugyanígy járt , azt hittük semmi baja így nem vittük el állatorvoshoz elpusztult:( Szerintem mindenképp vidd el.
2021. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön vidd el egy egzotikus állatorvoshoz mert meg is halhat az 1 méter neki nagyon magas. Szegény hörcsög:(
2021. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
83%
El még a höri? Sürgősen háziorvos! A 4-esnek igaza van, de azért nem tehetett erről. Ezentúl mindig amikor takarítod ragd be höri hordozóba, vagy egy másik dobozba, és csak a ketrec/terrárium felett vedd ki. Remélem semmi baja nincs és még él :/
2021. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett vele? Ugye még él?
2021. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!