Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány utaztatása hogyan...

Patkány utaztatása hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés
Autóval mennénk 2 órás útra. Mit adjak neki enni az útra, hova tegyem a ketrecét és megálljunk- e néha az úton?

2021. máj. 3. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lesz baja ha nincs nagyon meleg. Két órát kibír. De azért megállhattok egyet.
2021. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szia! Hordozóban simán elvan, puha takarót tegyél be neki, ne legyen napon, de huzat se érje. Most még nincs olyan meleg, hogy kellene neki hideg vizes palack. Nem szükséges megállni, valószínű, hogy végigaludja majd az utat :) fincsit tehetsz be neki, annak tuti örül majd. Lépj be a patkányvarázs fb csoportba, ott rengeteg hasznos infó van még!
2021. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat és a tanácsokat! Mindenképpen belépek majd a Patkányvarázs csoportba! (: 💖💗
2021. máj. 3. 17:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én macskahordozóban szoktam őket vinni hosszabb útra és/vagy ha többen vannak, olyat érdemes szerezni aminek sűrűn rácsozott az ajtaja mert kiférnek, tegyél bele nekik rongyokat, én függőágyat is szereltem fel, tegyél be nekik tápot és golyós itatót is tudsz a rácsra akasztani, 2 órát röhögve kibírnak.
2021. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Épp tegnap öltem meg egy patkányt. A kukában várta a szemetet, a r*hadék 😂
2021. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semelyik állat nem rohadék. Örülj neki, hogy csak a kukádban volt és nem ment be a házadba.
2021. máj. 4. 07:22
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem rohadék? Miért, mi jó tulajdonsága van egy patkánynak, elárulnád? Most hagyjuk azokat akik kisállatnak tekintik, az más. De ami kint van, abban semmi jó nincs. Rohadék igen, mert első alkalommal csak kitoltam messzire és elengedtem had menjen. Aztán szépen 2-3 nap után ugyanúgy a kukába volt. Megjegyeztem hogy milyen, tehát ugyan az volt. Akkor elég volt és adtam neki szépen.
2021. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel meg lehetne ölni a szemét embereket is, de nem erőszakolom rá senkire a véleményem, mert mindenki máshogy gondolja. Egyébként én kisebb koromban és most is nagyon szeretem az utcán élő patkányokat. Gyerekként rengetegszer fogtam el őket és tartottam úgy, mint ahogy a kisállat kereskedésekből megvett egyedeket szokták tartani. Nem kaptam el tőlük semmilyen betegséget, jó társaság voltak. Nagyon intelligens állatok, kár, hogy ezt csak kevés ember tapasztalja meg.
2021. máj. 4. 13:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk csak felzabál, megrág mindent. Nem alakulhatott ki jó véleményem róla.
2021. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, a rágcsálók általában ilyenek. 😅💜
2021. máj. 4. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!