Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehetne tenni ilyenkor?...

Mit lehetne tenni ilyenkor? Mi bajuk lehet?

Figyelt kérdés

Van 4 hazinyulam, 3 anyanyul es egy bak.

Szóval a tegnapelőtt reggel a barna nyuszim elvetélt 5 kisnyuszit, meghalva tálaltam rájuk a ketrecben. Kitakaritottam nála es tettem neki friss szénát es vizet. Később csinált egy fészket, letepdelte a szőrét is, de a feszék meg mindig üres. A tegnap meg a szurke nyuszim előbb megcsinalta a fészket, de nala sincs kisnyuszi es ugyanugy talaltam kettőt nala is meghalava, a fészken kívül.

A harmadik anya, a fehér még nem csinálja a fészket.

A nyulak nem testverek, semmi rokonság nincs köztük, minden nap kapnak friss szénát, füvet es vízet.



2021. jún. 8. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ketrecben van az összes nyúl?
2021. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, mind külön van.
2021. jún. 8. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem érzik magukat biztonságban. A prédaállatok csak nyugodt körülmények között ellenek. Mennyi ideje vemhes?
2021. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van fészekdoboz berakva, ahová háborítatlanul csinálhatja a fészket? Békénhagyjátok őket, vagy napjában többször belenéztek?

A nyúl nagyon érzékeny a zavarásra.

2021. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ahogy számoltam, egy honapja, azaz 30 napja vemhes a barna, a tobbi 1-2 nappal kevesebb, 1-2-szer megyek hozzájuk naponta mikor adok nekik enni, friss szena es viz mindig van előttük.

Idaig ilyesmi meg nem fordult elő nálam, dobozzal vagy nélküle.

Volt amelyhez raktam, de akkor sem keszitette bele a fészket.

2021. jún. 8. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!