Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnám a tengeri malacaim...

Hogy tudnám a tengeri malacaimat 10 óra utazás közben hűteni?

Figyelt kérdés

Egyszer már utaztam velük 10 órát de az késő ősszel volt. Akkor simán kibirták, hogy óránként raktam be rágcsát. Akkor forgács rajta pléd és széna volt.

Most meg itt a nagy meleg, hétfőre is 32 fokot mondanak de ahová megyek ott már olyan kb 25 fok lesz.

Macskahordozóba viszek 3 malacot. Hogy lehetne valami szép megoldás?



2021. jún. 22. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg jégaku törölközőbe csavarba berakni a ketrecbe?
2021. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Macskahordozóba*
2021. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmi és bőven elférnek

2021. jún. 22. 19:25
 4/10 A kérdező kommentje:
a jégakkura is gondoltam de akkor meg mire odaérnék a viztől meg a pisitől ázott galambok lennének kb
2021. jún. 22. 19:26
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
szárazjég
2021. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Hol mondanak hetfore 32 fokot?


36-38 inkabb.


Jo is lenne 32 fok...

2021. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Kutyáknak létezik. Hutopled. Nem. Ismerem csak hallottam
2021. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jégakku, vagy félliteres flakonba vizet lefagyasztani, és belehúzni egy (vagy több) zokniba. Nem fog kitartani egész útra, és igen, biztos ki fog csapódni rajta a pára, de valamit valamiért. Sajnos ilyen melegben sehogy sem jó utaztatni.

Kocsival mész? Klíma nincs?

Írta valaki a hűtőplédet. Jó cucc, de nem való rágcsálókhoz, mert kirághatják, és az veszélyes.

2021. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb hűtőtáskában vinnék jégakkut vagy fagyasztott palackokat, így tudod cserélni ha kiolvad. Fontos, hogy legyen víz amivel rendszeresen meg tudod kínálni őket.


Én is szoktam tengerimalacokkal utazni kisebb távokat, de egy ilyen hosszú útra ebben a melegben nem vállalkoznék. 28 fok felett már komoly veszélynek vannak kitéve, főként ha már nem fiatalok, vagy nem teljesen egészségesek. A hordozóban ráadásul közel vannak egymáshoz, a levegő sem jár úgy, és nagyon be tud fülledni, főként 10 órányi pisilés után. Mielőtt elindulsz, alaposan nézz utána az alternatíváknak. Nem tud vigyázni rájuk valaki amíg elutazol? Barát, ismerős, panzió? A tengerimalacokkal foglalkozó Facebook csoportokban is kereshetsz valakit, aki vállalná, és ért is hozzá, mert neki is vannak malacai. Ha muszáj magaddal vinni őket, próbálkozz olyan közlekedési eszközzel, amin van légkondi. Vonat színvonalasabb kocsijai, modernebb vonatok, buszok, légkondis telekocsi. 10 óra ebben az időben életveszélyes lehet nekik.

2021. jún. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnos mennem kell és viszem őket magammal. Elvileg légkondis a kocsi és párszor meg is állunk igy majd levegő is lesz.

Abban reménykedem,hogy az előrejelzés változni fog és mire elérjük a határ ott már esős lesz az idő.

köszönöm mindenkinek a tanácsokat

2021. jún. 23. 09:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!