Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ,, biztonságos"? ...

Szerintetek ,, biztonságos"? Eldöntöttük, hogy lesz egy új tengerimalacunk. A probléma az, hogy 2 órányira van tőlünk. A tengerimalacok nagyon stresszesek, attól félünk, hogy bár hordozóban vinnénk, valami baja lenne a sok stressztől.

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 12:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
8%
Nálam is ugyanez a probléma
2021. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Vegyél közelebbről
2021. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Én egyáltalán nem értek a tengeri malacakhoz, de nincs valamilyen gyógyszer, vagy nyugtató (ami mondjuk nem is öli meg)?
2021. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 már elköteleződtünk mellette :))
2021. júl. 21. 13:46
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 nincs, az elég veszélyes lenne
2021. júl. 21. 13:46
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

Akkor nem értem mi a kérdés. Tudod jól, hogy veszélyes, kinyúvadhat. Nyugtató szerinted nincs.


Akkor két eset van:

1. nem ezt az állatot veszitek meg

2. vársz valakire aki megírja, hogy nem fog belepusztulni, ezzel elaltatod a lelkiismereted és habár tudod, hogy veszélyes de bevállalod. Max kipurcan, dehát csak egy rágcsáló.

2021. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves #6! Köszönöm ezt a szívmelengető választ🥰

Éppen az a probléma,hogy nem tudjuk, hogy lehet e baja ennyi stressztől, vagy nem. Azt szeretnénk, ha nem sérülne meg. Azért tettem fel a kérdést, hogy van e valakinek esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban.

2021. júl. 21. 16:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokat utaztam malaccal.

Én raktam be pokrócot neki, és soksok szénát, meg a hordozóra felraktam az itatót.

Írj nyugodtan privátot,

2021. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor vittem már tengerimalacokat hordozóban, volt, hogy festés miatt kellett átvinni valakihez, volt sajnos, hogy orvoshoz. A hordozóban szállítástól nem lett egyiknek sem baja. Külön voltak hordozva. Az időjárásra kell figyelni, ne fázzon meg, ne legyen melege, legyen alatta egy kis forgács vagy pléd, puha széna, hogy ne szúrja meg, és kapjon egy karika uborkát, mert itatót értelem szerint nem lehet berakni. A hordozó ne essen le, ne nyíljon ki, kapjon benne levegőt, ne takard le!
2021. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:))
2021. júl. 21. 19:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!