Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS Nem találom a nyulam...

MDCs kérdése:

SOS Nem találom a nyulam oltási könyvét, ha tudom hogy mit és mikor kapott, beoltják anélkül is?

Figyelt kérdés
Egész nap kerestem de nem találtam sehol, még majd ha hazajön apukám az autójában megnézem, de azért nagyon görcsölök miatta.

2021. júl. 27. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanannál a dokinál próbálkozhatsz, aki eddig oltotta. Talán nála is nyilván van tartva és kiáálíthat egy pót könyvet.
2021. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha ugyanoda viszed oltani, ott is megvan az adat...
2021. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ahova én viszem a nyuszit ott a tulajdonos neve alapján benne van a rendszerbe minden .
2021. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy tudom, hogy az állatorvosoknak fel kell jegyezniük mindent egy rendszerbe. Legalábbis nálam, amikor elhagytam az oltási könyvet, akkor a doki tudott másikat kiállítani, vagy ha nem vittem a kórlapját, akkor is megtudta nézni a gépén a kórtörténetet.
2021. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ugyanoda viszed, akkor talán, de nem biztos, mert az oltó anyag uvegéről veszik le a matricát, szerintem újra ki kell fizetni, mert így kuka. Nem tudja más állatnak beadni, mivel nem lesz rajta a matrica. Esetleg az orvos tud igazolást kiállítani ha benne van a rendszerben, hogy megkapott mindent, de matricázni már nem fogja.
2021. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Gond nélkül beoltják bármi ellen, pláne, ha még tudod is, hogy ez a szokásos ismétlő. Mi már többször oltattunk hozzánk kerülő cicát, kutyát úgy, hogy még arról sem volt fogalmunk voltak-e korábban oltva. A doki azt mondta, hogy a felesleges ismétlőtől sem lesz semmi bajuk, simán beoltotta őket. Inkább, mint oltás nélkül hagyni az állatot. Kiállított egy új oltási könyvet. A nyúlnak ráadásul még kötelező oltása sincs, hogy olyan nagyon fontos lenne, hogy papírod legyen róla.
2021. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Én is elhagytam a macskáimét, ráadásul új dokihoz mentünk, mert másik városba költöztünk.


Kiállítottak nekik egy újat, nem volt semmi gond.


A macskáknak sincs kötelező oltásuk...

2021. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, az előző doki elmondta melyiket kapta és így nem volt semmi probléma, a gyógyszer üvegét megkaptuk, ha meglesz a kiskönyv bekell majd ragasztani róla a kis matricát és majd ha legközelebb visszük aláírják és pecsételik 😊
2021. júl. 27. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!