Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egerem mindig lepisil és...

Az egerem mindig lepisil és kakil.Lehet azért mert fél?

Figyelt kérdés
És mit tudnék tenni?

2021. aug. 22. 23:49
 1/8 anonim válasza:
25%
Veszel egy macskát.
2021. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Maldoror ***** válasza:
30%
Varrj neki pelenkát.
2021. aug. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szia, nekem is volt egerem és velem is mindig ez történt, próbáld zajtalanabb helyre vinni, ha pl. leteszed a padlóra, szőnyegre, mindenképp rakd oda a házát, ha érzi a megfelelő biztonságot, akkor ki fog jönni, én egy kiskanál tejszínhabbal szelídítettem meg az egerem, mert nagyon szeretik.( kis mennyiségben) Próbálkozz egy kicsit és meglátod meg fog szelídülni egy minimálisan mindig:))
2021. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️
2021. aug. 23. 11:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Ti meg kezdjetek valamit a humorérzéketekkel,mert iszonyat rossz
2021. aug. 23. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azért, mert nagyon gyors az anyagcseréjük, fél óránként ürítenek, főleg ha izgalmas dolgok érik. Nekem magától mászott fel az egerem a kezemre, nem félt, mégis mindig lepisilt egy idő után.
2021. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az enyém se szalad el tőlem,mászkál rajtam.Mégis kb 1percenként csinálja
2021. aug. 23. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább arra gondolnék, hogy ott engedi, ahol rájön. Az egereknek, mint a kisrágcsálóknak általában gyors anyagcseréjük van.

Az egerekhez könkrétan nem értek, de azt tudom, hogy hörcsög, tengerimalac, nyúl, csincsilla, nagyon gyakran pisil, kakil, ráadásul a kakit nem is tudják 100%-osan kontrollálni. a felsorolt fajok közül a tengerimalac, és a hörcsög is bárhol kiengedi a pisit. A nyuszi jobban szeret egy helyre pisilni, a csincsilláról meg nincs infóm.


Szóval gyors az anyagcseréje, és nem szobatiszta, ergo ott engedi ki, ahol rájön. Ha a te kezedben van, akkor bár lehet, hogy próbál jelezni (ne kérdezd hogy, nem értek az egerekhez), de a végtelenségig ő sem tudja visszatartani.

2021. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!