Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kb. mennyibe kerül 2 darab...

Kb. mennyibe kerül 2 darab tengerimalac tartása mindennel együtt havonta? Kifejtem lent.

Figyelt kérdés
Alom (forgács, pellet), táp (Versele-Laga), zöldség-gyümölcs (piaci-bolti), széna, C vitamin és minden egyéb mással együtt. Azért kérdezem, mert egy 120x60-as ketrecet akarok nekik, és nem tudom abba mennyi forgács elég. Hány kiló megy bele vajon egyszerre? Egy 3.4 kg-os csomag? Tartok tőle, hogy csak az alom havi akár 15-20 ezerbe fog kerülni, ami elég drága.

2021. szept. 10. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ne viccelj... 2 közepes testű kutyám van, ők kerülnek kb 20 ezerbe havonta a rágcsákkal együtt, pedig nem xart kapnak enni.


Volt már tengerimalacom, ha jól emlékszem, havonta 5 ezer ft körül volt. 2 tengerimalacnál esetleg 10 ezer...


/Olyat pedig senki ne írjon, hogy egy tengerimalac nem jó, kettő kell, mert nálunk csak a kisállatos volt hülyébb, akitől vettük, és szerinte rendben volt, hogy egy kölyköt hoztunk csak el./

2021. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A forgács meg a vitamin nem tétel. A pellet valóban drága - mondjuk vehetnék olcsóbbat is, de ez jobb minőségű, és egyelőre még a drágábbat veszem.

Nekem kb. 7000/hó.

2021. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Valóban kettő kell, minden oldalon ezt olvasni, ami ezzel foglalkozik.


Szóval mennyi forgács megy bele egy 120*60-as ketrecbe egyszerre saccperkb 5 centis forgácsmagassággal számolva?

2021. szept. 10. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem forgácsozok, érzékeny a talpuk és felsértheti.

Seni egészségügyi alátétet szoktam venni, vagy kutyapelenkát. Az alatt pedig fürdőszobaszőnyeg van.

Ez az alátét kb 5000 ft, 30 darabos, és elég egy ideig, nem kell minden hónapban venni.

A kajájuk pedig kijön kb havi 8000 ft-ból. Ketten vannak.

2021. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ilyet sehol nem hallottam, hogy a forgács veszélyes lenne rájuk nézve. De köszi a választ.
2021. szept. 10. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A tengerimalacok.hu és a gemon.ro oldalakat nézd át.
2021. szept. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ott sincs ilyen.
2021. szept. 11. 15:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!