Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért dülled ki a sünöm szeme?

Miért dülled ki a sünöm szeme?

Figyelt kérdés

Van egy Afrikai fehérhasú sünöm, 2 éves. Az egyik szeme már régóta tűnt úgy, hogy jobban kint van, mint a másik. Az elmúlt néhány napban azt vettem észre, hogy a szeme alatti rész, illetve körülötte egyre jobban pirosodik be, illetve mintha sokkal kintebb lenne, mint ezelőtt. Ugye nem fog kiesni neki? Nagyon aggódom, viszont az állatorvos anyagi okok miatt nem biztos, hogy szóba jöhet.

Esetleg valaki tudja, hogy mi okozhatja, vagy van-e rá valami megoldás?



2021. szept. 16. 19:37
 1/10 Feketeruhasember ***** válasza:
87%
Ha anyagi okok miatt nem jöhet szóba az állatorvos akkor ne tarts állatot b+:)
2021. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos kell neki ez egyértelmű valami irritálja a szemét, és ezek szerint nem múllik.
2021. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Drága, képzeld el, hogy attól, hogy most nincs pénz, máskor még el tudom vinni

Csak addigra lehet, hogy késő lenne b+:)

2021. szept. 16. 20:05
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm
2021. szept. 16. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Tehat a probelma adott, mar hetek vagy honapok ota, de te keptelen voltal ennyi ido alatt osszesporolni 5-10 ezret, amennyibe a vizsgalat kerul?

Hat akkor igy jartal, de ne sirjal, ha visszafordithatatlan gond lesz belole.

Rettentoen erzekeny allatok.

2021. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem sírok. Eddig ez nem jelentett gondot, igazán feltűnő sem volt. De már azóta a probléma megoldódott, egy ismerősöm segít kifizetni, holnap visszük orvoshoz, több választ nem kérek.
2021. szept. 16. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Azért ne neked álljon már feljebb, kérdező, miközben nyilvánvalóan akkor kéne egy másik élőlényről való gondoskodást elvállalnod, ha tudod fizetni az ellátását... és ez nem azt jelenti, hogy akkor mikor hébe-hóba van egy kis plusz pénzed! Nem kötelező állatot tartani. ha meg inkább hosszútávon végignézed, ahogy baja van az állatodnak, és nem viszed állatorvoshoz, akkor lehet, egyáltalán nem kéne semmiféle állat, mert nincs elég felelősségérzeted hozzá.

Az, hogy valami a te szempontodból nem feltűnő, semmit nem jelent, rengeteg betegség lappang, amíg visszafordíthatatlan nem lesz. De ha már te magad is leírod, hogy észrevetted, akkor mégiscsak feltűnt...

2021. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Feketeruhasember ***** válasza:
84%

"Drága, képzeld el, hogy attól, hogy most nincs pénz, máskor még el tudom vinni


Csak addigra lehet, hogy késő lenne b+:)"


Ennyi ésszel tedd be a fagyasztóba amíg összespórolód rá a pénzt.


UI: Ha most nincsen pénz akkor nincsen rá pénzed b+, de magad is megválaszoltad, ha most nem viszed később már fújhatod. Elnézést ha nem a kellő hangnemben válaszoltam egy ilyen provokatív kérdésre, de mégis mit vársz? Leírod hogy milyen szarul néz ki az állatod szeme, és azt is hogy amúgy tudod hogy állatorvoshoz kellene vinni, de neked nincsen erre pénzed...Ez felér egy "I hate niggers" táblával Harlem-ben

2021. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

"Miért dülled ki a sünöm szeme?"



Mert pl átment rajta egy kamion???!

De ez csak egy tipp. Nem vagyok állat orvost. Én elsősorban ilyen irányban vizsgálódnék

2021. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11%

"Ez felér egy "I hate niggers" táblával Harlem-ben"


Szólás szabadság van. Vagy harlemben nincs?

Tehát akkor hogy is van ez?

Most van vagy nincs?

2021. szept. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!