Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két fiú tengerimalac kölyök...

Két fiú tengerimalac kölyök később jól ki fog jönni majd egymással?

Figyelt kérdés
Ma hoztam őket, amikor választottam direkt megnéztem, nem volt egyforma a nemi szervük, de itthon amikor már mutattam páromnak, tök egyforma volt. Néztem a neten milyen a lány és a fiú és kiderült, hogy mindketten fiúk. Később nem lesz harc köztük?
2010. szept. 1. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Huha, ez MELEG helyzet....
2010. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lesz. Nekem két fiú hörim van, mindig kijönnek egymással. Igaz, ők hörcsögök, de attól független minden állatnála nőstények együtt tartása ilyen szempontból több kockázattal jár.
2010. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De lesz. Az enyémek is egy alomból való fiúk és folyamatosan megy a berregés és fenékriszálás, úgyhogy még nincs eldöntve ki lesz a domináns. Hagyd, hogy lejátsszák egymás közt, ha azonban durván bántják egymást, pl sebeket ejtenek a másikon ráccsal válaszd el egymástól őket, hogy azért lássák egymást és érezzék egymás szagát.
2010. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gerbilgirl ***** válasza:

Szia!

Nem lesz köztük harc, legalábbis 90% az esélye, mivel picinek kerültek egymás mellé :)

Nekem volt egy 1 éves hímem és mellé kaptam egy 4 hónapos fiúcskát :) ÉS? Minden a legnagyobb rendben ment köztük... 1x kaptak összesen össze még a legelején, de megakadályoztam, hogy baj legyen :)

Azóta is együtt vannak ( csak sajna már nem nálam :( )

2010. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mivel még fiatalok, így hamar lerendezik egymás között a "dominancia" kérdést, és a későbbiekben semmi probléma nem lesz! én a helyedben örülnék neki, hogy egyneműek... egy évben elég sok kölykötök lenne, és nehogy azt hidd, hogy könnyű őket elajándékozni, mert nem az...
2010. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!