Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpe nyuszim kiharapott...

A törpe nyuszim kiharapott egy darabot a távirányító gumi gombjából és biztosan legyelte.Lehet tőle baja.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg semmi baja nem lesz, nem olyan nagy darab lehetett az. Persze jobb, ha nem eszik ilyeneket. Figyelni kell, sok szénát egyen, akkor jó eséllyel simán átmegy rajta. Bármi szokatlant látsz, nem olyan élénk, gubbaszt, nem eszik, akkor sürgősen doki.
2021. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz gond szerintem sem.Megemészti a kis nyuleszka :)

Nekem is van 3 és nagyon szeretem őket.Igen a nyuszi mindig rágni akar valamit.Oda kell nagyon figyelni mit rág.Ha gubbaszt vagy nem iszik,eszik akkor állatorvos kell

2021. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Boldogan ugrál és ivott is,nasit követel.

Eddig szerencsére semmi baja.

Vannak rágcsái de ő mindíg kitalál valamit ami jobban ízlik neki.

2021. okt. 24. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom!Ilyenek a nyuszik :)

Nem lesz gond

2021. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De nem egy alig 1kg-s oroszlánfejű nyuszi aki ugyanolyan kis kedvenc mint egy cica vagy egy kutya.


De legyen egészségedre,nekem nincs bajom azzal aki megeszi nem szolom meg és nem állok le vele vitatkozni hogy ne egye.

De én nem eszem meg még akkor sem ha Gollam elkorcsosult énjének ajánlásával tállalod elém.


De szerintem te csak azt keresed,hogy kibe köthetsz bele 2 Gyűrűk ura rész között.

2021. okt. 25. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én törpenyuszim már tönkretett egy mobiltöltőt és az aut. mosógép szívócsövét (két helyen is "kilyukasztotta"). Hál'isten semmi baja.
2021. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!